Trwa ładowanie...

W planach kolejne spin-offy "Gwiezdnych wojen". Disney odsłania karty

Film o Hanie Solo nie jest jedynym już zaplanowanym spin-offem "Gwiezdnych wojen" w najbliższym czasie. W planach jest więcej pobocznych produkcji. Biorąc pod uwagę fakt, że pierwsza z nich, czyli "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" zarobiła ponad 1 miliard, trudno dziwić się planom Disneya. Co bardzo pokrzepiające, tym razem gigant zamierza wsłuchać się w głosy fanów.W planach kolejne spin-offy "Gwiezdnych wojen". Disney odsłania kartyŹródło: flickr.com, fot: Steve Troughton
d1bikby
d1bikby

Kathleen Kennedy z Lucasfilm przyznała, że niebawem powinny ruszyć pierwsze prace nad projektami. - Szczerze mówiąc, rozmawiamy o spin-offach - zdradziła. - Najpierw zajmujemy się Hanem Solo i epizodem IX, który reżyseruje Colin Trevorrow, ale w ciągu najbliższych 6-8 miesięcy będziemy mieć spotkania dotyczące nowych historii, nad którymi będziemy dalej pracować.

Kennedy nie ukrywała, że niektóre pomysły twórcy mogą wziąć od fanów. - Po 40 latach przygód, fani mają tyle informacji i teorii, że można je rozwinąć w nowe pomysły - tłumaczy. - Ta seria tak samo należy do fanów, jak do ludzi z Lucasfilm.

Podobno jednym z kandydatów na fotel reżysera kolejnego spin-offu "Gwiezdnych wojen" jest Sam Esmail ("Mr. Robot"). Miałby on zająć się filmem o Obi-Wan Kenobim.

d1bikby

Scenariusz do produkcji o Hanie Solo piszą Lawrence Kasdan i Jon Kasdan. Dzieło opowiadać będzie o młodym przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley. Za reżyserię odpowiadają Phil Lord i Christopher Miller. W roli głównej zobaczymy Aldena Ehrenreicha. Film trafi do kin 25 maja 2018 roku.

d1bikby
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bikby