Trwa ładowanie...
d1yv92e

''War Machine'': David Michôd i wojenna machina Brada Pitta

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''War Machine'': David Michôd i wojenna machina Brada Pitta
d1yv92e

David Michôd stanie za kamerą filmu "War Machine" z Bradem Pittem w roli głównej.

Projekt będzie satyrą opowiadającą o zuchwałym amerykańskim wojskowym, Stanleyu McChrystalu, którego życie zostało udokumentowane w książce dziennikarza Michaela Hastingsa "The Operators: The Wild And Terrifying Inside Story Of America's War In Afghanistan".

Brad Pitt nie tylko zagra główną rolę, ale także zajmie się produkcją z ramienia swojej firmy Plan B. Autor wybitnego "Królestwa zwierząt" oraz "The Rover", David Michôd, staje za kamerą. Zdjęcia ruszają na początku sierpnia.

d1yv92e

Projekt powstaje dla serwisu Netlix. Film trafi również do wybranych kin.

Pitta ostatnio można było zobaczyć w kinach w filmie wojennym "Furia". Aktor stanął za sterami czołgu, który wzbudzał postrach w niemieckich szeregach. Akcja filmu rozgrywała się w kwietniu 1945 roku, kiedy alianckie wojska rozgromiły niemiecką armię w Ardenach i maszerowały wprost na Berlin. Znany z odwagi, zahartowany w boju dowódca czołgu pieszczotliwie nazywanego Furia, sierżant Wardaddy (Brad Pitt) otrzymuje zadanie specjalne. Wraz ze swoją załogą będzie musiał wykonać tajną misję za linią frontu i stawić czoła znacznie potężniejszym silom wroga.

d1yv92e

Podziel się opinią

Share
d1yv92e
d1yv92e