Trwa ładowanie...

Woody Allen w najlepszej roli aktorskiej od lat! ''Casanova po przejściach'' w ramach cyklu „Kino na obcasach”

Share
Woody Allen w najlepszej roli aktorskiej od lat! ''Casanova po przejściach'' w ramach cyklu „Kino na obcasach”
Źródło: mat. promocyjne
daona6e

6 maja br. w sieci kin Multikino, w ramach cyklu „Kino na obcasach”, Panie będą mogły zobaczyć zabawną komedię z genialną rolą główną Woody’ego Allena „<a href="http://film.wp.pl/casanova-po-przejsciach-6029128180638849c">Casanova po przejściach</a>”.

Podczas majowego spotkania z cyklu „Kino na obcasach” zaprezentowana zostanie genialna komedia Johna Turturro „Casanova po przejściach”. Król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką sam reżyser – John Turturro – spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić przyjaciela – nieśmiałego kwiaciarza Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za „skromną opłatą”. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki przyjaciół, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę – Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.

Zwiastun filmu:

Majowe spotkanie w ramach cyklu „Kino na obcasach” odbędzie się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź.

daona6e

Partnerem majowej edycji „Kina na obcasach“ jest Kinder Bueno. Kinder Bueno, partner „Kina na obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Bilety na majowe „Kino na obcasach” już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

daona6e

Podziel się opinią

Share
daona6e
daona6e