Trwa ładowanie...
wszystkogra

#WszystkoGra: Kinga Preis i Sebastian Fabijański opowiadają o miłości na planie

Już 6 maja największe polskie przeboje po raz pierwszy na ekranach kin! Film *"#WszystkoGra" to prawdziwy zastrzyk optymizmu na wiosnę. Dziś prezentujemy Państwu materiał zza kulis produkcji, w którym Kinga Preis* i Sebastian Fabijański opowiadają o uczuciu, które rodzi się pomiędzy ich bohaterami.

Share
#WszystkoGra: Kinga Preis i Sebastian Fabijański opowiadają o miłości na planie
Źródło: getty
d30heps

Roma jest osobą troszkę taką jak ja, czyli wiekowo taką jak ja. Myślę jednak, że ma smutniejsze życie. – mówi o swojej bohaterce Kinga Preis. Aż tu nagle spotyka na swojej drodze człowieka zupełnie innego, na którego normalnie nie zwróciłaby uwagi. Ma ogromny dystans jako człowiek do takich gwiazd, celebrytów, do ludzi, którzy zarabiają mnóstwo kasy i są tak naprawdę w jej poczuciu wydmuszkami. Ale spotyka tego człowieka...

Sebastian Fabijański gra Staszka Boruckiego, piłkarza reprezentacji Polski. – Gdybym miał go porównać do piłkarza żyjącego w naszej rzeczywistości, to jest to w skali popularności, Robert Lewandowski. Lider reprezentacji Polski i tak dalej. Tyle że ta piłka nożna w którymś momencie życia przestaje mieć takie znaczenie, jakie miała wcześniej.

Ich uczucie rodzi się powoli i na pewno nie można powiedzieć, że to relacja sztampowa. – To był szalenie interesujący proces – spotkanie z Kingą i to, w jaki sposób to się potoczyło. – tak współpracę z Kingą Preis wspomina Sebastian.

A wszystko to w rytmie kultowych przebojów Perfectu, Maanamu, T.Love czy zespołu Lombard. W filmie #WSZYSTKOGRA w nowym brzmieniu usłyszysz największe hity gigantów polskiej sceny muzycznej i kultowe teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory Jackowskiej, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego.

d30heps

Film #WSZYSTKOGRA opowiada o miłości, przyjaźni i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel)
próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska)
ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście?

Choreografia, którą opracował Agustin Egurrola, reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Słowem – musical, na który od dawna czekali polscy widzowie. Producentem filmu jest Scorpio Studio, twórcy takich hitów jak „Jack Strong” czy „Sęp”. Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM.

d30heps

Podziel się opinią

Share
d30heps
d30heps