Trwa ładowanie...

X-23 przejmie schedę po Loganie? Film o kolejnym mutancie w planach

Produkcji o X-menach, kinowych i telewizyjnych, nie brakuje, co nie znaczy, że nie może powstać kolejna. Tym razem o pewnej młodej mutantce. W komiksach X-23 zastąpiła Logana. Teraz wszystko wskazuje na to, że podobny zabieg planują twórcy filmowego uniwersum mutantów.

Share
X-23 przejmie schedę po Loganie? Film o kolejnym mutancie w planachŹródło: Materiały prasowe
d2wraij

Producent Hutch Parker wyjawił, iż w planach jest obraz o X-23, mutantce podobnej do Wolverine'a, którą można było oglądać w niedawnym filmie "Logan: Wolverine". Niezwykłą dziewczynę sportretowała Dafne Keen. Spodziewane jest, iż aktorka wróci do roli w obrazie poświęconym X-23.

- Nie jest to jeszcze nic definitywnego, ale rozmawialiśmy o tym, by nakręcić o niej film i pokazać jej historię - mówi Parker. - To fantastyczna postać, której sporo jest w komiksach.

the 'Logan' premiere during the 67th Berlinale International Film Festival Berlin at Berlinale Palace on February 17, 2017 in Berlin, Germany. Getty Images
the 'Logan' premiere during the 67th Berlinale International Film Festival Berlin at Berlinale Palace on February 17, 2017 in Berlin, Germany. Źródło: Getty Images

W obrazie "Logan" tracący swą moc Wolverine (Hugh Jackman)
staję się mentorem i opiekunem dziewczynki Laury Kinney / X-23 (Dafne Keen), która posiada takie jak on moce. Jak wiadomo zajmowanie się dzieckiem, szczególnie mutantem, nie jest łatwe. Patrick Stewart ponownie pojawia się jako Charles Xavier, czyli Professor X. Zarówno Stewart jak i Jackman zapowiedzieli, że tym filmem żegnają się z serią o X-menach.

d2wraij

Dafne Keen urodziła się w 2005 roku i pochodzi z Hiszpanii. Jak sama przyznaje, całe jej dotychczasowe życie było związane z filmem. Zarówno jej matka Maria Fernandez Ache, jak i ojciec Will Keen, są aktorami. "Logan: Wolverine" był jej debiutem na wielkim ekranie, co oczywiście nie znaczy, że nie miała wcześniej styczności z planem zdjęciowym. Przed rolą X-23 występowała w serialu "The Refugees" zaś jako córka ludzi z branży, wakacje spędzała głównie patrząc jak pracują jej rodzice. Często zdarzało się jej podpatrywać ich również w teatrze. Dafne Keen potrafi płynnie mówić do hiszpańsku i angielsku. Jej kreacja w "Loganie" bywa porównywana do wykreowanej przez Natalie Portman roli Matyldy z filmu "Leon zawodowiec".

d2wraij
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wraij
d2wraij