Trwa ładowanie...
Megafon.pl
arnold schwarzenegger

Żałoba po "Terminatorze" była przedwczesna? Arnold Schwarzenegger dementuje plotki. "Na razie nie możemy zdradzić szczegółów"

Fani serii "Terminator" mogą najwyraźniej odetchnąć z ulgą. Okazuje się, że przyszłość serii nie została kategorycznie przekreślona. Głos zabrał Arnold Schwarzenegger.

Share
Żałoba po "Terminatorze" była przedwczesna? Arnold Schwarzenegger dementuje plotki. "Na razie nie możemy zdradzić szczegółów"
Źródło: Materiały prasowe
d3tt7w2

Kilka tygodni temu do sieci trafiła wiadomość, że wytwórnia Paramount postanowiła nie angażować Arnolda Schwarzeneggera do nowych obrazów o Terminatorze. Co więcej, mówiło się, że studio całkowicie zaniechało realizacji kontynuacji. Tymczasem były gubernator Kalifornii zapewnia, że jeszcze nie skończył z "Terminatorem".

- Nie ma żadnych planów dotyczących kolejnego sequela - twierdził informator "NY Daily News". - "Terminator: Genisys" miał odświeżyć serię, ale jakoś nie przypadł do gustu krytykom i studio straciło zapał, by kręcić kolejne filmy. Mimo że nieźle na tym zarobili.

W końcu głos w sprawie zabrał główny zainteresowany. Schwarzenegger zaprzeczył wszelkim doniesieniom gazety.

d3tt7w2

- Nie chcę tego nazywać fejkowymi newsami, ale niektórzy po prostu piszą różne rzeczy, a ja nie wiem, dlaczego - wyjaśnia gwiazdor. *- Choć Paramount nie jest już zainteresowane serią "Terminator", nie oznacza to, że pozostałe 15 wytwórni też nie będzie chciało kręcić kolejnego filmu. Po prostu negocjujemy z innym studiem, ale na razie nie możemy zdradzić szczegółów. Seria "Terminator" nigdy się nie skończy, a po roku 2018 James Cameron wróci i będziemy kontynuować. *

Cykl zaczął się od produkcji "Terminator" z 1984 roku. Za kamerą stanął James Cameron, a w roli głównej wystąpił Arnolda Schwarzenegger. Panowie pracowali razem też przy drugiej części. W chwili premiery w 1991 roku "Terminator 2: Dzień sądu" był najdroższym obrazem w historii.

Jego realizacja kosztowała 102 miliony dolarów (po uwzględnieniu inflacji wychodzi 180 milionów dolarów), a film zarobił 580 milionów dolarów. W obsadzie znaleźli się również Edward Furlong (jako młody John Connor)
, Linda Hamilton (Sarah Connor) i Robert Patrick (terminator T-1000).

W 2003 roku do kin trafił obraz "Terminator 3: Bunt maszyn", a sześć lat później "Terminator: Ocalenie". Najnowszy film z serii to "Terminator: Genisys" z 2015 roku.

d3tt7w2

Podziel się opinią

Share
d3tt7w2
d3tt7w2