Trwa ładowanie...
d1aemg4
Aktualności

Zaszczuta Daisy Ridley rezygnuje z Instagramu

Share
Zaszczuta Daisy Ridley rezygnuje z Instagramu
d1aemg4

Daisy Ridley zamknęła swoje konto na Instagramie.

Powodem były liczne, nieprzychylne komentarze pod adresem aktorki. Gwiazda została skrytykowana za hipokryzję, kiedy mówiła o zaprzestaniu przemocy z użyciem broni, podczas gdy jej postać w "Gwiezdnych wojnach" często z niej korzysta.

24-latka napisała o tym, jak poruszył ją hołd dla ofiar przemocy z udziałem broni podczas Teen Choice Awards. - Łzy płynęły mi po policzkach, kiedy siedziałam na widowni - napisała. - Nie zrobiłam zdjęcia grupie, która pojawiła się na scenie, ale byli tak odważni. To był prawdziwy moment pojednania. Musimy #zaprzestaćprzemocy.

d1aemg4

Po licznych postach zarzucających jej hipokryzję, zrezygnowała z Instagramu.

Daisy Ridley niedawno zakończyła prace na planie filmu "Star Wars: Episode VIII". Polska premiera zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku. Rian Johnson odpowiada za reżyserię jak i scenariusz. W kontynuacji dzieła "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" poza Ridley do swych ról wracają Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Ponadto udział potwierdzili Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie.

d1aemg4

Podziel się opinią

Share
d1aemg4
d1aemg4