Trwa ładowanie...

Znamy przyczyny śmierci Carrie Fisher. Opublikowano raport z sekcji zwłok 60-letniej aktorki

Ponad pół roku od śmierci Carrie Fisher ujawniono wyniki sekcji zwłok aktorki. W raporcie znalazła się m.in. wzmianka o narkotykach.

Share
Znamy przyczyny śmierci Carrie Fisher. Opublikowano raport z sekcji zwłok 60-letniej aktorkiŹródło: PAP, fot: Photoshot
d2okxl8

W opublikowanym właśnie raporcie koronera czytamy, że przyczyną śmierci 60-letniej aktorki był bezdech senny. Sekcja zwłok wykazała też daleko posuniętą miażdżycę oraz ślady zażywania narkotyków. Jednak nie ma dowodów, że to niedozwolone substancje doprowadziły do śmierci aktorki.

Carrie Fisher zmarła we wtorek 21 października 2016 r. w szpitalu w Los Angeles. Informację o jej śmierci potwierdził rzecznik Simon Hale, który wydał oświadczenie w imieniu córki Fisher, Billie Lourd.

Mark Hamill, Carrie Fisher i Harrison Ford fot. LucsFilm Mark Hamill, Carrie Fisher i Harrison Ford fot. LucsFilm materiał prasowy/Megafon.pl
Mark Hamill, Carrie Fisher i Harrison Ford fot. LucsFilm Mark Hamill, Carrie Fisher i Harrison Ford fot. LucsFilm Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl

- Billie Lourd z głębokim smutkiem potwierdza, że jej ukochana matka zmarła dziś rano o 8:55 - czytamy w oświadczeniu.* - Była kochana na całym świecie i wielu będzie za nią tęsknić. Cała nasza rodzina dziękuje za wasze myśli i modlitwy.*

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Trzy dni przed śmiercią Carrie Fisher podróżowała z Londynu do Los Angeles. Podczas 11-godzinnego lotu aktorka dostała zawału serca. Według doniesień świadków Fisher miała nie oddychać przez 10 minut. Na pokładzie samolotu był obecny ratownik medyczny, który udzielił jej pierwszej pomocy. Po wylądowaniu gwiazda została przetransportowana do szpitala UCLA Medical Center.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Wieloletnie uzależnienie Carrie Fisher od narkotyków było hollywoodzką tajemnicą poliszynela. Aktorka opisała swoją walkę z nałogiem w autobiografii "Księżniczka po przejściach". Dzień po śmierci Fisher zmarła jej matka, legendarna hollywoodzka aktorka Debbie Reynolds.

d2okxl8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2okxl8
d2okxl8