Trwa ładowanie...

Zobacz dwa zdjęcia i fragment kolejnego Toy Story!

Jeśli myśleliście, że Wasi ulubieni bohaterowie z trylogii "Toy Story" zakończyli karierę aktorską wraz z premierą trzeciej części, to bardzo się myliliście. Już wkrótce bowiem, powrócą oni w filmach krótkometrażowych, które będą prezentowane przed innymi produkcjami studia PIXAR w kinach na całym świecie.

Zobacz dwa zdjęcia i fragment kolejnego Toy Story!Źródło: Pixar
d2roys9
d2roys9

Pierwszy z nich, "Wakacje na Hawajach", będzie można obejrzeć w kinie przed Autami 2. Już teraz możecie jednak zobaczyć, czego spodziewać się po tym krótkim metrażu. Animatorzy ze studia PIXAR opublikowali dwa zdjęcia promocyjne, które możecie obejrzeć poniżej.

(fot. PIXAR)

Reżyser animacji, Gary Rydstrom, tak wypowiedział się o filmie:

d2roys9

Zastanawialiśmy się w jaki sposób zmieścić wszystkich bohaterów w 6-minutowej animacji. Akcja będzie toczyła się w pokoju Bonnie - będzie tam Woody, Buzz, Rex i cała reszta. Ken będzie chciał zabrać Barbie na wymarzone wakacje na Hawajach, ukrywając się w plecaku Bonnie i podróżując na gapę. Niestety - bohaterom podstęp się nie udaje i wszyscy zostają w domu. Można powiedzieć, że Ken zawalił (śmniech). Zazwyczaj to Barbie wszystko planuje, a ten jeden raz miał być zupełnie inaczej.

(fot. PIXAR)

Reżyser dodaje, że w animacji zobaczymy też innych bohaterów, którzy zadebiutowali dopiero w trzeciej części Toy Story. "Klaun Śmieszek będzie nawet śpiewał romantyczną piosenkę o miłości" - kończy Rydstrom. Zapowiada się naprawdę świetna zabawa, zarówno przed jak i w trakcie seansu filmu Auta 2.

d2roys9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2roys9