Trwa ładowanie...
michael jackson
15-10-2009 16:46

Zombie zatańczą z Jacksonem na Piotrkowskiej w Łodzi

Zombie zatańczą z Jacksonem na Piotrkowskiej w ŁodziŹródło: UIP/ fot. "Wróg u bram"
d2k8tqc
d2k8tqc

W przeddzień premiery filmu "Michael Jackson's This Is It", w Łodzi zorganizowany zostanie Thriller Zombie Dance. Będzie to taneczny hołd dla zmarłego w czerwcu Króla Popu i jednego z jego największych dzieł: najlepiej sprzedającego się albumu wszech czasów!

Thriller Zombie Dance poprowadzi najlepszy polski sobowtór Artysty – Majkel Dżekson, a zombie żywcem wyjęte z najważniejszego teledysku w historii przejdą ulicą Piotrkowską aż do Placu Wolności, werbując przechodniów do wspólnego tańca w rytmie utworów „Thriller”, „Ghosts” czy „Is it Scary?”, dobiegających z samochodu-platformy, a miksowanych przez DJ Tobasa.

Wszystkich, którzy chcieliby być częścią tego wielkiego widowiska organizatorzy zapraszają we wtorek, 27.10., na skrzyżowanie ulicy Piotrkowskiej z Aleją Piłsudskiego o godzinie 18.00. Stylizacja na zombie obowiązkowa!

Król Popu na ekranie

Jednak Thriller Zombie Dance to tylko przedsmak tego, co w łódzkim kinie Bałtyk będzie działo się przez całą noc. Wszyscy wielbiciele talentu Michaela Jacksona będą mieli okazję spędzić niezapomniane chwile podczas uroczystej, ogólnopolskiej premiery filmu THIS IS IT. Dla uczestników premierowej nocy organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek, bezpośrednią transmisję z premiery w Los Angeles, ciepły poczęstunek oraz bogactwo muzyki i teledysków, jakie zostawił po sobie Król Popu.

Całość rozpocznie się we wtorek, 27.10.09, o godzinie 21.00, a koniec uroczystości planowany jest w środę o 6.00 rano. Bilety na tę niezwykłą premierę są już dostępne w kinie Bałtyk.

d2k8tqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2k8tqc