Trwa ładowanie...
d40h3ul

Zostań ze mną

Najnowsze informacje
3.1
(13 głosów)
Oceń:
Share
d40h3ul

„Zostań ze mną” to pełna emocji i seksualnego napięcia opowieść o zmaganiach dwóch nowojorskich mężczyzn z miłością, przyjaźnią i uzależnieniem. Twórca filmów dokumentalnych Erik (Thure Lindhardt) i ukrywający swój homoseksualizm prawnik Paul (Zachary Booth) umawiają się na przygodne spotkanie, ale wkrótce zbliżają się do siebie i zostają parą.

Obaj, tak pojedynczo, jak też razem nie stronią od ryzyka, rzucając się w wir narkotyków i seksu. W ich prawie dziesięcioletnim związku pełnym wzlotów, upadków i toksycznych relacji, Erik próbuje określać własne granice i walczyć o swoją godność, pozostając w zgodzie ze sobą. Odważny scenariusz autorstwa reżysera Iry Sachsa oparty na jego własnych doświadczeniach jest dla Lindhardta punktem wyjścia do zbudowania postaci Erika, bohatera wyobcowanego, wrażliwego i tylko z pozoru delikatnego.

„Zostań ze mną” to film wstrząsający i przepełniony romantyzmem, przemawiający do intuicji, ale także wielopoziomowy. Pozwala spojrzeć na miłość we wszystkich jej przejawach, sięgając do tych najmroczniejszych, lecz ostatecznie ukazując jej piękno.

Zostań ze mną
Tytuł oryginalny

Keep the Lights On

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

26.10.2012

Czas trwania

101 min.

Obsada
d40h3ul

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40h3ul
d40h3ul
d40h3ul