Trwa ładowanie...
d1r9s4b

''Zwierzogród'': Zwierzęta rządzą Zootopią [ZWIASTUN]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Zwierzogród'': Zwierzęta rządzą Zootopią [ZWIASTUN]
(Disney)
d1r9s4b

W sieci pojawił się pierwszy klip zwiastujący nową produkcję Disneya, "Zootopia".

Film jest animowaną komedią, opowiadającą o świecie zamieszkałym przez zwierzęta. Człowieka nigdy w tej krainie nie było. Głównym bohaterem historii jest Nick Wilde (głosu użyczy mu Jason Bateman) - lis oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. Desperat postanawia uciec przed niezasłużoną karą, ale na jego trop wpada detektyw Judy Hopps (głos Ginnifer Goodwin) - sprytna królica. Wkrótce sama stanie się celem złoczyńców, którzy wrobili Wilde'a. Ścigany i ścigająca będą musieli sprzymierzyć siły, by razem stawić czoła wspólnemu prześladowcy.

d1r9s4b

W obsadzie znaleźli się także Tommy Chong, Nate Torrence, Jenny Slate, Alan Tudyk, Raymond Persi, Bonny Hunt, Don Lake, Shakira, Idris Elba, Octavia Spencer i J.K. Simmons.

Akcja animacji rozgrywa się w Mieście Zwierząt, gdzie można znaleźć m.in. Plac Sahary (Sahara Square), Dzielnicę Lasów Tropikalnych (Rainforest District) czy Dzielnicę Norek (Burrow Burrough), zamieszkaną przez miliony królików i często określaną mianem "najbardziej uroczej części metropolii".

Reżyserami są Byron Howard i Rich Moore, a także Jared Bush, który odpowiada też za scenariusz.

Światowa premiera filmu "Zootopia" zapowiedziana została na 4 marca 2016 roku.

d1r9s4b

Podziel się opinią

Share

d1r9s4b

d1r9s4b