Trwa ładowanie...

"Żyć nie umierać": Uroczysta premiera

"Żyć nie umierać": Uroczysta premieraŹródło: East news
d3yjsh2
d3yjsh2

Już dawno żadna filmowa premiera nie zgromadziła takich tłumów. Na wczorajszym, uroczystym pokazie *"Żyć nie umierać" Macieja Migasa licznie pojawili się przedstawiciele doborowej obsady na czele z kreującym główną rolę Tomaszem Kotem, a wśród gości specjalnych wieczoru znaleźli się m.in. Agnieszka Dygant, Kasia Kowalska, Sonia Bohosiewicz, Daria Widawska oraz Janusz Chabior.*

Tomasz Kot o swojej roli w filmie:

Bartek (Tomasz Kot, zaskakujący kolejną transformacją), niegdyś wzięty aktor, teraz zabawiacz publiczności w popularnym telewizyjnym show, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Według lekarza zostały mu zaledwie trzy miesiące życia. Bartek postanawia maksymalnie wykorzystać ten czas, uporządkować swoje sprawy, naprawić błędy życiowe i pogodzić się z ukochaną córką. Wierzy, że nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby jakiegoś wyjścia i zaskakując najbliższych pogodą ducha i poczuciem humoru stara się zmienić bieg losu i przekonać Najwyższego Scenarzystę, aby jego historia zakończyła się happy endem.

Janusz Chabior o swojej roli:

- Chciałem stworzyć film z pasją i energią, pełen humoru i wdzięku. Film, który w lekki sposób przekazuje opowieść o wielkiej sile. Opowieść wzbudzającą emocje, poruszającą, ale przede wszystkim dającą pozytywną energię do życia. Wierzę, że widzowie potrzebują takich właśnie historii - tłumaczył wcześniej Maciej Migas, reżyser.

Żyć nie umierać" w kinach od 28 sierpnia 2015.

d3yjsh2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yjsh2