Trwa ładowanie...
dżungla
10-05-2006 17:37

Żyrafa z osobowością Agnieszki Dygant

Żyrafa z osobowością Agnieszki Dygant
d2cegfm
d2cegfm

Twórcy animowanego filmu Dżungla postarali się stworzyć dla młodych (starszych także) widzów gromadkę nowych, wesołych bohaterów. Jednym z nich, a w zasadzie jedną z nich, jest czarująca żyrafa. Bożenka, bo tak jej na imię, jest wyjątkowo pragmatyczna, samodzielna i niezależna. Nigdy nie traci zimnej krwi i rozsądku.

Pobłażliwie traktuje Benka (mówiącego głosem Tomasza Kota)
– zakochaną w niej wiewiórkę, ale czy znaczy to, że jest on jej całkiem obojętny?

Bożenkę swoim głosem ożywia nieoceniona Agnieszka Dygant:

- http://film.wp.pl/p/h,1,id,25466,dzungla,film.htmlDżungla to jedna z modnych ostatnio, inteligentnych bajek z morałem. Postać, pod którą podkładam głos, żyrafa Bożenka, jest zabawna i sympatyczna. Ma dużo pozytywnej energii, jest samodzielna i niezależna, ale czasami (tu odkryłam jej podobieństwo do mnie) wykazuje za dużo luzu i nie specjalnie angażuje się w działanie – zdradziła aktorka. Wszyscy doświadczeni w dubbingu aktorzy nie ukrywają, że to ciężka praca. ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ PROSTO Z 'DŻUNGLI' Serialowa niania wspominała:

- To moja pierwsza poważna rola w dubbingu. Zaskoczyło mnie, że to tak ciężka praca, porównywalna nawet z dniem zdjęciowym na planie serialu. Ale to także ogromna satysfakcja patrzeć później na zwierzątko, które "żyje" z twoim głosem i dzięki temu przejmuje pewne cechy twojego charakteru. Mam nadzieję, że udało mi się Bożence przekazać trochę swojej osobowości.

d2cegfm

Bohaterem http://film.wp.pl/p/h,1,id,25466,dzungla,film.htmlDżungli jest Sebastian, lew żyjący w nowojorskim zoo, który raczy swego syna Franka wielce dramatycznymi opowieściami o życiu w prawdziwej dżungli, z której – jak twierdzi – pochodzi. Martwi się, że syn jest nieśmiały i nie potrafi nawet porządnie zaryczeć. Zresztą i sam wielki tata ma z tym niejakie trudności…

Gdy po rodzinnych nieporozumieniach Franek trafia na statek, który zmierza do afrykańskiej dżungli, Sebastian rusza synowi na ratunek. Towarzyszy mu grupa ekscentrycznych, ale wiernych przyjaciół: wiewiórka Benek, żyrafa Bożena, anakonda Ksysiek oraz miś koala Bazyl. Razem przeżyją moc niesamowitych przygód, najpierw w dżungli Nowego Jorku, a potem – w tej prawdziwej.

W wersji polskiej wystąpili m.in. Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Jacek Braciak i Stefan Friedmann.

Animowany film http://film.wp.pl/p/h,1,id,25466,dzungla,film.htmlDżungla , rodem ze studia Walta Disneya, na ekranach kin już 26 maja.

d2cegfm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cegfm