Trwa ładowanie...
d21jt32

#AnatomiaWpadki: Po 3 miesiącach od premiery zorientowała się, że coś jest nie tak

Pamiętacie wpadkę z kubkiem kawy w serialu "Gra o tron"? Okazuje się, że w tegorocznym zdobywcy Oscara też znalazły się przedmioty nie pasujące do realiów epoki. Mowa o filmie "Małe kobietki" w reżyserii Grety Gerwig.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na tym zdjęciu coś nie pasuje. Też to widzicie?
Na tym zdjęciu coś nie pasuje. Też to widzicie? (Materiały prasowe)
d21jt32

Ekranizacja kultowej powieści Louisy May Alcott spotkała się z pozytywnym przyjęciem zarówno krytyków (95 proc. na Rotten Tomatoes), jak i widzów. Film zarobił na całym świecie ponad 200 mln dol. Przy pięciokrotnie mniejszym budżecie to bezsprzeczny sukces.

Obejrzyj: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

Od światowej premiery "Małych kobietek" minęły ponad 3 miesiące, ale dopiero teraz ktoś wyłapał zabawną wpadkę w filmie. Mowa o psychofance filmu Madelyn Rancourt, która na TikToku podzieliła się swoim odkryciem.

d21jt32

Chodzi o jedną z początkowych scen, w której Meg, Jo, Amy i ich matka Marmee spotykają sąsiada, Lauriego, który potem stanie się ważną częścią ich życia.

Materiały prasowe

Otóż okazuje się, że na drugim planie stoją przedmioty, które nijak mają się do realiów epoki. Chodzi o stalową butelkę marki Hydro Flask oraz plastikową butelkę po wodzie mineralnej Poland Spring.

"Małe kobietki" były ostatnio nominowane do Oscara w pięciu kategoriach, ostatecznie zgarniając statuetkę za najlepsze kostiumy. Dobre, że nie za scenografię.

d21jt32

Podziel się opinią

Share

d21jt32

d21jt32