Trwa ładowanie...

“Auta 3”: dlaczego Złomek mówi innym głosem? "To delikatna sprawa"

Premiera wyczekiwanej trzeciej części animacji “Auta 3” w najbliższy weekend, ale najmłodszym fanon samochodowej animacji nie uszło uwagi, że jeden z czołowych bohaterów mówi innym głosem. Wyjaśniamy, co się stało.

Share
d2f5zb2

"Auta 3": słyszysz różnicę?

- Mój syn oglądał reklamę w telewizji i był rozczarowany, że Złomek mówi innym głosem. Doskonale pamięta głosy wszystkich bohaterów, ale tego nie mógł rozpoznać - mówi Paulina Gumowska, mama 6-letniego Adama, który jest wielkim fanem serii samochodowych animacji.
Charakterystycznego głosu Złomkowi użyczał dotychczas nieodżałowany Witold Pyrkosz, który zmarł 22 kwietnia 2017 w wieku 90 lat. Dzieci uwielbiały jego charakterystyczną intonację.

Przedstawicielka firmy Walt Disney nie chce komentować zmiany głosu Złomka. - To delikatna sprawa - ucina. Więcej dowiedzieliśmy się od aktora Mariana Opani. Jego głosem mówi teraz Złomek.

d2f5zb2

- Rolę otrzymałem niestety w spadku po Witku - mówi Marian Opania w rozmowie z WP. Aktor zastrzega, że jego celem nie była imitacja. - Od początku wiedziałem, że nie będę naśladował jego głosu - przyznaje. Mam nadzieję, że dobrze uchwyciłem charakter tego bohatera. Filmu jeszcze nie widziałem, ale poszło mi chyba nieźle - dodaje.
Opania był dobrym kolegą Witolda Pyrkosza. Panowie bardzo się lubili. Po jego śmierci wspominał go jako wszechstronnego aktora, a prywatnie bardzo pogodnego człowieka. Razem grali w spektaklach Teatru Telewizji, grali też razem w serialu "Czterej pancerni i pies".

PAP
Źródło: PAP

Zwiastun "Aut 3"

d2f5zb2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f5zb2
d2f5zb2