Trwa ładowanie...

''Battleship: Bitwa o Ziemię'': Zobacz Rihannę w mundurze [foto]

''Battleship: Bitwa o Ziemię'': Zobacz Rihannę w mundurze [foto]Źródło: UIP
d3wmjpf
d3wmjpf

Polski dystrybutor filmu "Battleship: Bitwa o Ziemię" opublikował dwa nowe zdjęcia prezentujące w akcji jedną z głównych bohaterek, portretowaną przez Rihannę.

Z budżetem przekraczającym 200 milionów dolarów to skrzyżowanie filmu wojennego i science fiction opowiadać będzie historię międzynarodowej floty, która zostaje wplątana w potężnych rozmiarów bitwę z kosmitami. Przybyli oni na Ziemię z misją odkrycia i zagospodarowania źródła energii pod jednym z oceanów pokrywających naszą planetę, jednak krótko po lądowaniu ich zamiary zostały zdemaskowane przez oddziały marynarki morskiej. Konfrontacja okazała się być nieunikniona.

Inspiracji do filmu dostarczyła wojenna gra planszowa stworzona przez firmę Hasbro. Opracowana w roku 1967 przez Miltona Bradleya, popularna gra znana jest w Polsce jako "Statki". Zadaniem graczy jest zidentyfikowane położenia okrętów wojennych przeciwnika, umieszczonych na planszach w formie siatki. Odgadnięcie współrzędnych całego statku równoznaczne jest z jego zatopieniem.

Poniżej prezentujemy nowe zdjęcia Rihanny z filmu "Battleship":

**[

]( http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28555/rihanna-bitwa-01.jpeg )**

d3wmjpf

**[

]( http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28555/rihanna-bitwa-02.jpeg )**

Film pojawi się na polskich ekranach 20 kwietnia.

d3wmjpf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wmjpf