Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
12-01-2017 09:30

Beata Fido pogodynką w reklamie pożyczek

Beata Fido – aktorka znana przede wszystkim za sprawą głównej roli w filmie „Smoleńsk” Antoniego Krauzego - została twarzą kampanii reklamowej Kasy Stefczyka. W spocie zachęcającym do korzystania z pożyczek gotówkowych wciela się w postać pogodynki. Reklama z Beatą Fido wkrótce będzie emitowana w polskiej telewizji.

Beata Fido pogodynką w reklamie pożyczekŹródło: Materiały prasowe
d2ybgae
d2ybgae

Jeszcze niedawno Beata Fido próbowała rozwiązać zagadkę katastrofy rządowego samolotu Tu-154 w filmie Antoniego Krauzego „Smoleńsk”, a teraz widzowie będą mogli zobaczyć ją w zupełnie nowej kreacji. Aktorka wciela się bowiem w postać pogodynki w nowej reklamie Kasy Stefczyka. Informacje o spocie, który w najbliższej przyszłości trafi m.in. do polskich stacji telewizyjnych, podaje portal wirtualnemedia.pl

Beata Fido jest kolejną osobą ze świata filmu, która została zatrudniona przez Kasy Stefczyka do reklamowania produktów firmy. W przeszłości w spotach marki widzowie mogli zobaczyć chociażby Artura Żmijewskiego.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Beata Fido urodziła się w 2 listopada 1967 roku w Krakowie. W swoim rodzinnym mieście ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego. Przez długi czas uczyła się aktorskiego fachu w Stanach Zjednoczonych, gdzie występowała m.in. z grupą teatralną Browman Esemble. Polscy widzowie mogą kojarzyć ją z epizodycznych ról w popularnych serialach – m.in. „Klanie”, „M jak miłość”, „Na wspólnej” oraz „Komisarzu Aleksie”. Fido zagrała także w produkcji Rafała Wieszczyńskiego „Popiełuszko. Wolność jest w nas”. Jednak największą popularność przyniosła jej rola dziennikarki Niny we wspomnianym „Smoleńsku”. Występ w filmie nie spotkał się niestety z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków. Łukasz Knap z WP uznał wręcz kreację Fido za gwóźdź do trumny produkcji Krauzego:

d2ybgae

_Aktorka być może sprawdziłaby się jako bohaterka drugiego planu w tłumie na Krakowskim Przedmieściu, ale niestety zagrała pierwsze skrzypce. W jej repertuarze można dopatrzeć się trzech min i gestów: „lekceważenia”, „zmieszania” i „zdziwienia”, niekiedy występujących w jednej scenie równocześnie! _

Przypomnijmy także, że w przeszłości Beata Fido zawodowo związana była z Telewizją Polską. Pracę w firmie zaczęła w roku 2010.

d2ybgae
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ybgae