Trwa ładowanie...
bella i sebastian
13-10-2014 15:52

Bella wspiera Karmimypsiaki.pl

Share
Bella wspiera Karmimypsiaki.plŹródło: Studio Munka-SFP
dz3pd4i

Bella jest nie tylko piękna, ale ma również wielkie serce. Z miłości do innych psiaków zaangażowała się w akcję karmimypsiaki.pl. *"Bella i Sebastian" to opowieść o niezwykłej przyjaźni chłopca i psa. To również wspaniała lekcja pokory i zrozumienia dla drugiej istoty. Bo nie ważne jest czy biegasz po świecie na dwóch nogach czy czterech łapach. Liczy się, że masz serce po właściwej stronie.*

Filmowa Bella postanowiła wspomóc psich kuzynów – tych w potrzebie, tych którzy najbardziej potrzebują miłości i ciepła.

Zainicjowana przez Fundację Sarigato akcja KARMIMY PSIAKI trwa od listopada 2011 roku. W ciągu całej akcji zebrano ponad 9,5 tony karmy, a pomocy udzielono 35 schroniskom. To jednak kropla w morzu potrzeb. Zachęcamy do wspólnych działań. KARMIMY PSIAKI coraz skuteczniej działa na rzecz czworonogów. W akcję włączyło się już ponad 300 000 osób, na Facebooku zaś można zauważyć ponad 90 000 aktywnych fanów. Celem akcji jest karmienie psiaków, promowanie świadomej adopcji i edukowanie społeczeństwa.

Tegoroczna, trzecia już edycja akcji, wspiera 16 schronisk w całej Polsce. Efekty akcji można śledzić tu http://karmimypsiaki.pl/efekty.

Wszystkich miłośników psiaków i innych zwierzaków zapraszamy do kin 7 listopada.

dz3pd4i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz3pd4i
dz3pd4i