Trwa ładowanie...
dix0ubr
Aktualności

Bilety na film „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie” już w sprzedaży w sieci Multikino

21 listopada br. Multikino rozpocząło przedsprzedaż biletów na film „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie”. Kup bilet już dziś i nie przegap jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku! „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie” wejdzie na ekrany już 15 grudnia br., a pierwsze pokazy filmu odbędą się już 14 grudnia wieczorem. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bilety na film „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie”  już w sprzedaży w sieci Multikino
(Materiały prasowe)
dix0ubr

Pierwszy z serii spin-offów Gwiezdnych wojen „Łotr 1” trafi do polskich kin 15 grudnia, a już 14 grudnia wieczorem odbędą się pierwsze seanse. Akcja filmu, opowiadającego historię buntowników próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci, będzie rozgrywać się przed wydarzeniami ukazanymi w produkcji „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja”. Na wielkim ekranie widzowie zobaczę między innymi: Felicity Jones, Foresta Whitakera oraz Madsa Mikkelsena.

Bilety na pierwsze przedpremierowe i premierowe pokazy filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie” można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

dix0ubr

Podziel się opinią

Share
dix0ubr
dix0ubr