Trwa ładowanie...

Bill Pullman i Judd Hirsch wracają do "Dnia niepodległości"

Share
Bill Pullman i Judd Hirsch wracają do "Dnia niepodległości"
d2vhp3c

*Reżyser Roland Emmerich za pośrednictwem Twittera potwierdził, że w kontynuacji "Dnia niepodległości" - "Independence Day 2" - powrócą *Bill Pullman i Judd Hirsch.

"Witamy z powrotem" - napisał Emmerich w poście potwierdzającym udział Pullmana. W kolejnym statusie dodał: "To już oficjalne. Wielki Judd Hirsch zaszczyci swoją obecnością plan #IndependenceDay raz jeszcze".

W pierwszym filmie (który powstał w 1996 roku) Pullman zagrał dzielnego amerykańskiego prezydenta Thomasa J. Whitmore'a. Hirsh z kolei wcielił się w ojca postaci granej przez Jeffa Goldbluma.

d2vhp3c

Sam Goldblum również ma powrócić do filmu. Ponadto na ekranie zobaczymy takich aktorów, jak Brent Spiner, Vivica A. Fox, Jessie Usher, Liam Hemsworth, Charlotte Gainsbourg i Joey King.

Pierwszą wersję scenariusza napisał sam Emmerich we współpracy z Deanem Devlinem. Poprawki nanieśli James A. Woods i Nicolas Wright. W pracach pomagał również James Vanderbilt.

Wedle wcześniejszych doniesień w sequelu kosmici mają wrócić na Ziemię w chwili, gdy jedynym sposobem na podróże w kosmosie jest wykorzystanie tuneli czasoprzestrzennych. Ludzie mają w rękach zdobycze technologiczne obcych, ale nie potrafią ich skopiować. Umieją jednak wstawić do zwykłego samolotu urządzenie antygrawitacyjne. Fabuła ma skupić się na nowym pokoleniu bohaterów.

"Dzień niepodległości" zarobił ponad 800 milionów dolarów. Sequel powinien trafić do kin w czerwcu 2016 roku.

d2vhp3c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vhp3c