Trwa ładowanie...
d472xc7

Biust Emily Ratajkowski za duży dla Hollywood

Nie da się ukryć, że Emily Ratajkowski zawrotną karierę robi w dużej mierze za sprawą swojej fenomenelanej urody, w tym wspaniałego biustu, który nader chętnie eksponuje w sesjach zdjęciowych, reklamach i filmach. Teraz, gdy piękna modelka i celebrytka próbuje bardziej postawić na aktorstwo, okazuje się, że ma trudności ze znalezieniem ról. Za ten stan rzeczy obwinia właśnie piersi.
Share
Biust Emily Ratajkowski za duży dla Hollywood
Źródło: Instagram.com
d472xc7

Modelka wystąpiła w filmach "Ekipa" i "Zaginiona dziewczyna", ale nie jest jej łatwo dostać angaż. - Zazwyczaj przytrafia mi się to samo - opowiada rozżalona gwiazda. - Dowiaduję się, że jestem zbyt seksowna. Tak jakby to było coś antykobiecego. Ludzie nie chcą ze mną pracować, bo mam za duże piersi. A co złego jest w piersiach? To kobieca rzecz. Są świetne duże i są świetne małe. Dlaczego to jest jakiś problem?

Emily Ratajkowski ostatnio wystąpiła w filmie "Welcome Home" z Aaronem Paulem. Otrzymała też rolę w komedii "I Feel Pretty" z Amy Schumer i Michelle Williams. Rozgłos przyniósł jej udział w teledysku "Blurred Lines" Robina Thicke.

d472xc7

Emily Ratajkowski urodziła się w Londynie 7 czerwca 1991 roku w rodzinie artystów. Jest córką malarza Johna Ratajkowskiego i pisarki Kathleen Balgley. Jej ojciec ma polskie korzenie, a matka jest Żydówką.

Gwiazdy w bikini - najlepsze zdjecia:

d472xc7

Podziel się opinią

Share
d472xc7
d472xc7