Trwa ładowanie...
Megafon.pl
emily ratajkowski

Biust Emily Ratajkowski za duży dla Hollywood

Nie da się ukryć, że Emily Ratajkowski zawrotną karierę robi w dużej mierze za sprawą swojej fenomenelanej urody, w tym wspaniałego biustu, który nader chętnie eksponuje w sesjach zdjęciowych, reklamach i filmach. Teraz, gdy piękna modelka i celebrytka próbuje bardziej postawić na aktorstwo, okazuje się, że ma trudności ze znalezieniem ról. Za ten stan rzeczy obwinia właśnie piersi.

Share
Biust Emily Ratajkowski za duży dla HollywoodŹródło: Instagram.com
d2zl8z9

Modelka wystąpiła w filmach "Ekipa" i "Zaginiona dziewczyna", ale nie jest jej łatwo dostać angaż. - Zazwyczaj przytrafia mi się to samo - opowiada rozżalona gwiazda. - Dowiaduję się, że jestem zbyt seksowna. Tak jakby to było coś antykobiecego. Ludzie nie chcą ze mną pracować, bo mam za duże piersi. A co złego jest w piersiach? To kobieca rzecz. Są świetne duże i są świetne małe. Dlaczego to jest jakiś problem?

Emily Ratajkowski ostatnio wystąpiła w filmie "Welcome Home" z Aaronem Paulem. Otrzymała też rolę w komedii "I Feel Pretty" z Amy Schumer i Michelle Williams. Rozgłos przyniósł jej udział w teledysku "Blurred Lines" Robina Thicke.

d2zl8z9

Emily Ratajkowski urodziła się w Londynie 7 czerwca 1991 roku w rodzinie artystów. Jest córką malarza Johna Ratajkowskiego i pisarki Kathleen Balgley. Jej ojciec ma polskie korzenie, a matka jest Żydówką.

Gwiazdy w bikini - najlepsze zdjecia:

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2zl8z9

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zl8z9
d2zl8z9