Trwa ładowanie...

Brad Pitt wyrwał koleżankę z planu? "Nie zdziwcie się, jeśli to właśnie ona będzie jego nową dziewczyną"

Kilka tygodni temu doszły nas słuchy, że Angelina Jolie wybaczyła Bradowi Pittowi i chce do niego wrócić. To piękny gest, choć być może nieco spóźniony. Podobno aktor ma już na oku kogoś zupełnie innego.
Share
Ruth Negga i Brad Pitt
Ruth Negga i Brad PittŹródło: Getty Images
d1fjrhi

Informację podał niezmordowany w tropieniu plotek seriws RadarOnline. Brad Pitt bierze właśnie udział w zdjęciach do widowiska science fiction "Ad Astra" w reżyserii Jamesa Greya (m.in. "Imigrantka"). Wedle ustaleń dziennikarzy aktor pomógł zdobyć rolę w tym filmie 35-letniej Ruth Negga. Aktorkę możecie kojarzyć m.in. z serialu "Kaznodzieja".

Pitt poznał ją przez jej obecnego partnera i swojego kumpla, aktora Domica Coopera (na zdjęciu poniżej), który też gra w "Kaznodziei". Mimo że Ruth jest zajęta, gwiazdor podobno nic sobie z tego faktu nie robi. Między nimi buzuje chemia, a Pitt i Negga mieli wielokrotnie spotykać się w restauracji zlokalizowanej w dzielnicy, w której mieszka aktor.

   Getty Images
Źródło: Getty Images

- Ostatnie wydarzenia w jego życiu sprawiły, że jest ostrożny w wybieraniu towarzystwa. Ruth bardzo przypadła mu do gustu, jest błyskotliwa, świetnie się dogadują, a w dodatku ona rozumie jego punkt widzenia odnośnie filmu, w którym biorą teraz udział – cytuje źródło RadarOnline. –* Gdyby nie była zajęta, na pewno już by z nią randkował.*

d1fjrhi

Ale nie jest tajemnicą, że kilkuletni związek Neggi i Coopera ma za sobą wzloty i upadki.

- Nie zdziwcie się więc, jeśli to właśnie ona będzie nową dziewczyną Brada – dodaje informator.

W 2007 r. Dominic Cooper związał się z aktorką Amandą Seyfried, którą poznał na planie "Mamma Mia!". Trzy lata później zostawił ją dla Neggi.

Zobacz sensacyjny wywiad z Angeliną:

d1fjrhi

Podziel się opinią

Share
d1fjrhi
d1fjrhi