Trwa ładowanie...

"Bumblebee": znamy datę premiery spin-offa "Transformers". Właśnie ruszają zdjęcia

"Bumblebee", czyli spin-off serii "Transformers" pojawi się na wielkich ekranach w grudniu 2018 roku. Twórcy produkcji ogłosili, że właśnie ruszają prace nad filmem.

Share
"Bumblebee": znamy datę premiery spin-offa "Transformers". Właśnie ruszają zdjęcia
Źródło: Materiały prasowe
d4kyxaq

Fani "Transfomersów" mogą spać spokojnie. Ich ulubiona saga opowiadająca o zaawansowanych technologicznie mechach doczeka się kontynuacji. Studio Paramount Pictures ogłosiło, że 21 grudnia 2018 roku do kin wejdzie spin-off serii - "Bumblebee". Początkowo mówiło się, że obraz miałby już zadebiutować na wielkich ekranach w czerwcu. Twórcy chcą jednak przystąpić do bezpośredniego pojedynku z innym blockbusterem zaplanowanym na koniec przyszłego roku. W tym samym czasie swoje nowe widowisko pokażą bowiem wytwórnie Warner Bros. i DC Comics, które pracują wspólnie nad ekranizacją "Aquamana".

Paramount Pictures potwierdziło, że ruszają zdjęcia na planie zdjęciowym "Bumblebee". W sieci pojawił się również pierwszy opis fabuły. Produkcja skupi się najpopularniejszym z Autobotów. Akcja rozpocznie się pod koniec lat 80. XX wieku, kiedy to tytułowy bohater znajdzie schronienie na wysypisku śmieci. Wówczas odnajdzie go niejaka Charlie. Dziewczyna przywróci poczciwego garbusa do życia, po czym odkryje że jej nowy samochód posiada niezwykle moce.

Znana jest już również pełna obsada produkcji. Reżyserem zostanie Travis Knight. Główna rola przypadła młodej aktorce Hailee Steinfeld. Obok niej zagrają m.in. Jason Ducker, Abby Quinn, Rachel Crow, Ricardo Hoyos i Gracie Dzienny.

d4kyxaq

Podziel się opinią

Share
d4kyxaq
d4kyxaq