Trwa ładowanie...
bystry bill
16-07-2015 13:49

"Bystry Bill": Jest już polski zwiastun i plakat

"Bystry Bill": Jest już polski zwiastun i plakatŹródło: East news
dwldl6e
dwldl6e

Według naukowców misie koala są wyjątkowo leniwe, całymi dniami tylko śpią i jedzą, a większy ruch wykonują… przy przejściu z jednego drzewa na drugie. Bill udowadnia jednak, że naukowcy mogą się mylić. Takich przygód jak ten Bystrzak nie miał chyba nikt. *"Bystry Bill" w kinach już od 21 sierpnia.*

W polskim dubbingu usłyszymy: Dominikę Kluźniak („Gang wiewióra”, Pszczółka Maja. Film”, „Merida Waleczna”), Józefa Pawłowskiego („Gang wiewióra”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Hobbit: Niezwykła podróż”) i Andrzeja Blumenfelda („Epoka lodowcowa”, "Harry Potter i Insygnia śmierci").

Tytułowy koala zadebiutował na kartach książek dla dzieci autorstwa Dorothy Wall w 1933 roku. Historyjki o uroczym torbaczu i jego przyjaciołach uchodzi dzisiaj za klasykę australijskiej literatury. W Polsce Bill zdobył popularność dzięki kreskówce z początku lat 90.

Bystry Bill to uroczy i pomysłowy miś koala, który marzy o wielkiej przygodzie. Pragnie pójść w ślady swego taty podróżnika, który dawno temu zaginął podczas jednej z wypraw. Mały koala wierzy, że może go odnaleźć. Pewnego dnia porzuca więc swój zielony dom i wyrusza w drogę. Ślady wiodą go hen w odległe i dzikie australijskie ostępy. Podczas podróży Bill zyska grono kolorowych przyjaciół: kangura, dziobaka i zwinną jaszczurkę. Z ich pomocą łatwiej będzie prowadzić poszukiwania ukochanego taty.

"Bystry Bill" w kinach już od 21 sierpnia.

dwldl6e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwldl6e