Trwa ładowanie...
29-01-2014 07:33

''Captain America: Zimowy żołnierz'': Nadchodzi trzeci Kapitan America

Share
''Captain America: Zimowy żołnierz'': Nadchodzi trzeci Kapitan America
d3aqy46

Wciąż jesteśmy przed premierą filmu *"Captain America: Zimowy żołnierz", a już wiadomo, że powstanie jego kontynuacja.*

Studio Marvela ogłosiło, że trzecią część cyklu wyreżyseruję Anthony i Joe Russo, autorzy najnowszych przygód Kapitana Ameryki, które na ekrany kin wejdą dopiero 28 marca. Producenci są tak oczarowani obrazem "Captain America: Zimowy żołnierz", że zdecydowali się na realizację kolejnej odsłony, a bracia Russo powrócą za kamerą.

Kevin Feige zajmie się produkcją trzeciej części, a Chris Evans ponownie wcieli się w tytułową rolę.

d3aqy46

Bracia Russo ostatnio związani byli również m.in. z serialem komediowym "Community". Film "Captain America: Zimowy żołnierz" zgodzili się wyreżyserować w 2012 roku po tym jak z jego realizacji zrezygnował Joe Johnson, autor pierwszego filmu.

Przypomnijmy, że "Captain America: Zimowy żołnierz" jest kontynuacją przeboju "Captain America: Pierwsze starcie". W filmie Steve Rogers - Kapitan Ameryka (Evans) wiedzie spokojne życie w Waszyngtonie. Sielanka nie trwa jednak długo. Gdy w kłopoty wpada jego kolega z agencji T.A.R.C.Z.A., Kapitan Ameryka znowu staje do walki. W starciu z Zimowym Żołnierzem (Sebastian Stan) superbohatera wesprze Czarna Wdowa (Scarlett Johansson).

d3aqy46
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3aqy46
d3aqy46