Trwa ładowanie...
d3owjnt
Aktualności

Charlie Sheen będzie płacił mniejsze alimenty

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Charlie Sheen będzie płacił mniejsze alimenty
(Getty Images)
d3owjnt

Byłe żony Charliego Sheena zgodziły się na zmniejszenie kwoty płaconych przez niego alimentów. Brooke Mueller i Denise Richards, z którymi aktor ma czwórkę dzieci, zdają sobie sprawę, że Sheen ma poważne problemy finansowe i nie mogą już liczyć na alimenty w wysokości 55 tysięcy dolarów miesięcznie.

(na zdj. Charlie Sheen i Denise Richards/Getty Images)

d3owjnt

Serwis TMZ podaje, że Brooke Mueller i Denise Richards w wyniku porozumienia z byłym mężem będą otrzymywać około 25 tysięcy dolarów miesięcznie. Anonimowe źródło sugeruje, że kobiety nie chciały walczyć o utrzymanie dotychczasowej kwoty przed sądem, gdyż liczyły się z przegraną. Mueller i Richards zdają sobie sprawę ze złej sytuacji finansowej Sheena, która z pewnością wpłynęłaby na decyzję sądu o przyznanie kwoty niższej niż zaproponowane przez aktora ok. 25 tysięcy dolarów miesięcznie.

(na zdj. Brooke Mueller/Getty Images)

Przypomnijmy, że w listopadzie 2015 roku Sheen przyznał się przed kamerami, że od czterech lat jest nosicielem wirusa HIV. Co więcej, w tym czasie aktor wydał miliony dolarów na ludzi szantażujących go ujawnieniem tej informacji. W styczniu 2016 roku Sheen wystawił na sprzedaż jedną ze swoich posiadłości w Beverly Hills Cena: ponad 6 milionów dolarów.

d3owjnt

Sprzedaż nieruchomości i gaże z kolejnych występów najwyraźniej nie wystarczają na pokrycie bieżących wydatków. Charlie Sheen, który w latach 2010-2011 zarabiał 1,8 miliona dolarów za jeden odcinek „Dwóch i pół”, pojawił się ostatnio w serialu „#Cybriety”, a wkrótce zobaczymy go w dramacie „Nine Eleven”, który znajduje się w fazie postprodukcji.

d3owjnt

Podziel się opinią

Share

d3owjnt

d3owjnt