Trwa ładowanie...
charlie sheen
29-08-2016 13:46

Charlie Sheen będzie płacił mniejsze alimenty

Charlie Sheen będzie płacił mniejsze alimentyŹródło: Getty Images
d15j1z9

Byłe żony Charliego Sheena zgodziły się na zmniejszenie kwoty płaconych przez niego alimentów. Brooke Mueller i Denise Richards, z którymi aktor ma czwórkę dzieci, zdają sobie sprawę, że Sheen ma poważne problemy finansowe i nie mogą już liczyć na alimenty w wysokości 55 tysięcy dolarów miesięcznie.

(na zdj. Charlie Sheen i Denise Richards/Getty Images)

d15j1z9

Serwis TMZ podaje, że Brooke Mueller i Denise Richards w wyniku porozumienia z byłym mężem będą otrzymywać około 25 tysięcy dolarów miesięcznie. Anonimowe źródło sugeruje, że kobiety nie chciały walczyć o utrzymanie dotychczasowej kwoty przed sądem, gdyż liczyły się z przegraną. Mueller i Richards zdają sobie sprawę ze złej sytuacji finansowej Sheena, która z pewnością wpłynęłaby na decyzję sądu o przyznanie kwoty niższej niż zaproponowane przez aktora ok. 25 tysięcy dolarów miesięcznie.

(na zdj. Brooke Mueller/Getty Images)

Przypomnijmy, że w listopadzie 2015 roku Sheen przyznał się przed kamerami, że od czterech lat jest nosicielem wirusa HIV. Co więcej, w tym czasie aktor wydał miliony dolarów na ludzi szantażujących go ujawnieniem tej informacji. W styczniu 2016 roku Sheen wystawił na sprzedaż jedną ze swoich posiadłości w Beverly Hills Cena: ponad 6 milionów dolarów.

Sprzedaż nieruchomości i gaże z kolejnych występów najwyraźniej nie wystarczają na pokrycie bieżących wydatków. Charlie Sheen, który w latach 2010-2011 zarabiał 1,8 miliona dolarów za jeden odcinek „Dwóch i pół”, pojawił się ostatnio w serialu „#Cybriety”, a wkrótce zobaczymy go w dramacie „Nine Eleven”, który znajduje się w fazie postprodukcji.

d15j1z9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15j1z9