Trwa ładowanie...
d2rbriv

Charlotte Kirk dostała rolę za seks. "Nie jestem ofiarą"

Romans Charlotte Kirk z prezesem Warner Bros. kosztował go posadę i doprowadził do oskarżeń o wykorzystanie młodej aktorki. Ona sama nie czuje się ofiarą i przyznała, że z własnej woli brała udział w "łóżkowym castingu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Charlotte Kirk zagrała ostatnio główną rolę w "Nicole & O.J."
Charlotte Kirk zagrała ostatnio główną rolę w "Nicole & O.J." (Getty Images)
d2rbriv

- Nie postrzegam siebie jako ofiary, bo to był mój wybór – powiedziała Kirk w rozmowie z DailyMailTV. – Nie byłam do niczego zmuszana i zrobiłam to, co chciałam. Dziś dokonałabym zupełnie innych wyborów i żałuję tamtego.

Obejrzyj: Miko o aferze w Hollywood: "Faceci się teraz boją. Padło wielu świetnych filmowców"

Brytyjska aktorka podkreśliła, że zdobywanie ról za seks z wpływowymi producentami to już przeszłość i dziś polega wyłącznie na swoich umiejętnościach aktorskich. Charlotte Kirk zaczynała w Hollywood od filmu "Fractured" (2013), później pojawiła się m.in. w "Vice: Korporacja zbrodni", "Jak to robią single" czy "Ocean's 8", gdzie wystąpiła u boku takich gwiazd jak Sandra Bullock, Cate Blanchett czy Anne Hathaway.

d2rbriv

Kirk przyznała się do zdobywania ról za seks kilka tygodni po aferze z udziałem Kevina Tsujihary. 54-letniego prezesa Warner Bros., który zrezygnował ze stanowiska po wypłynięciu SMS-ów wskazujących na jego romans z młodą aktorką.

at the 2015 Los Angeles Style Fashion Week's "A Night With Haiti" show held at The Reef on March 21, 2015 in Los Angeles, California. Getty Images
at the 2015 Los Angeles Style Fashion Week's "A Night With Haiti" show held at The Reef on March 21, 2015 in Los Angeles, California. (Getty Images)

Charlotte Kirk poznała Tsujiharę w 2013 r. przez Jamesa Packera. Australijskiego miliardera i kochanka Kirk, który ustawił spotkanie ówczesnej 21-latki z żonatym producentem.

Słysząc o rezygnacji byłego kochanka Kirk powiedziała:

- Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Nie rozmawialiśmy ze sobą od dawna. Mam nadzieję, że zajmie się czymś nowym. Życzę mu powodzenia.

Zobacz także: Woody Allen złożył pozew. Domaga się 68 mln dol.

d2rbriv

Podziel się opinią

Share
d2rbriv
d2rbriv