Trwa ładowanie...
d1nzg6k

"Ciemno, prawie noc": Anja Rubik zagra główną rolę w filmie Borysa Lankosza? "Piękna bzdura"

W mediach pojawiła się informacja, że Anja Rubik zagra jedną z głównych ról w nowym filmie Borysa Lankosza pt. "Ciemno, prawie noc". Nie jest to jednak informacja potwierdzona. "To bzdura, obsada jest w trakcie ustalania" - stwierdza kategorycznie producent filmu Leszek Bodzak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anja Rubik w głównej roli w adaptacji powieści Joanny Bator to nieprawda
Anja Rubik w głównej roli w adaptacji powieści Joanny Bator to nieprawda (Instagram.com)
d1nzg6k

Według m.in. Wirtualnych Mediów i Telemagazynu w filmie zagrają Magdalena Cielecka, Anja Rubik, Aleksandra Konieczna, Marcin Dorociński, Dawid Ogrodnik i Jerzy Trela.

- Obsada jest w trakcie ustalania i na razie mogę potwierdzić, że w nowym filmie Borysa Lankosza zagra Magda Cielecka. Informacja, że główną rolę dostała Anja Rubik może dobrze wygląda na stronach tabloidów, ale jest piękną bzdurą. Nazwiska, które pojawiają się w mediach, są w orbicie naszych zainteresowań, jednak nic nie jest potwierdzone - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską producent Leszek Bodzak z firmy Aurum Film.

Borys Lankosz potwierdził słowa producenta.

d1nzg6k

Film będzie adaptacją nagrodzoną Nike powieści Joanny Bator

Jej główną bohaterką jest reporterka Alicja Tabor, która po latach powraca do rodzinnego Wałbrzycha, aby napisać reportaż o porywanych dzieciach, a także aby zmierzyć się z własną mroczną historią rodzinną.

- To okrutna bajka z elementami dramatu psychologicznego. Opowiada o przerażającej i niepohamowanej sile zła, które dotyka przede wszystkim niewinnych. Ale opowiada też o mocy dobra, które daje cień nadziei - tak zapowiada film Lankosz.

d1nzg6k

- Z Borysem nazywamy ten film połączeniem mrocznego i tajemniczego kina Davida Lyncha ze światem społecznej obserwacji wyjętym wprost z filmów Kena Loacha - mówi Bodzak. - To z jednej strony mystery thriller, a jednocześnie współczesna baśń, w której zwyczajne prawa logiki nie działają, chociaż rzeczywistość jest realna - dodaje.

Materiały prasowe
d1nzg6k

Podziel się opinią

Share

d1nzg6k

d1nzg6k