Trwa ładowanie...
d2y6jw1
Megafon.pl
Aktualności

Córka Stinga w telewizyjnym "Snowpiercerze"

Do obsady telewizyjnej wersji filmu "Snowpiercer: Arka przyszłości" (2013) dołączyła kolejna aktorka - Mickey Sumner, prywatnie córka Stinga. Urodzona w Londynie 33-latka, choć nie jest bardzo znana, ma w swojej filmografii 32 role. Najbardziej znany obraz z jej udziałem to "Frances Ha" Noaha Baumbacha z 2012 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Córka Stinga w telewizyjnym "Snowpiercerze"
(Getty Images)
d2y6jw1

Kilka dni temu do serialu dołączyła Jennifer Connelly. Teraz obsada poszerzyła się o Mickey Sumner, którą widzowie mogą kojarzyć także z produkcji "Nieprawdopodobna dziewczyna". W nowym filmie aktorka wcieli się w Bess Till, pełną empatii i rezolutną hamulcową, członkinię ochrony pociągu. Kobieta nagle odnajdzie się w samym środku tajemnicy, która zburzy status quo wehikułu.

Jennifer Connelly zagra Melanie Cavill, pasażerkę z pierwszej klasy, która pracuje w Głosie Pociągu. W obsadzie znaleźli się również Daveed Diggs jako Layton Well, więzień, który ledwo utrzymuje się przy życiu na końcu składu.

   Getty Images

Przypomnijmy, że akcja obrazu "Snowpiercer: Arka przyszłości" rozgrywa się w świecie, który z powodu nieudanego eksperymentu mającego powstrzymać globalne ocieplenie wkroczył w epokę lodowcową. W wyniku zlodowacenia na Ziemi giną wszystkie żywe organizmy oprócz pasażerów pewnego pociągu o nazwie "Snowpiercer". Maszyna, napędzana silnikiem typu perpetuum mobile, podróżuje dookoła globu. Pewnego dnia w pociągu dochodzi do rozruchów spowodowanych powstawaniem systemu klasowego wśród pasażerów.

d2y6jw1

Produkcję wyreżyseruje Scott Derrickson ("Doktor Strange").

Zobacz, co #dziejesiewkulturze:

d2y6jw1

Podziel się opinią

Share

d2y6jw1

d2y6jw1