Trwa ładowanie...
pożądanie
15-07-2014 10:43

Cztery filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Cztery filmy premierowo na ekranach kin sieci MultikinoŹródło: Studio Munka-SFP
d2fp7dn
d2fp7dn

Już 18 lipca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo aż cztery filmy: "Step Up: All In" z Izabellą Miko, "Noc Oczyszczenia: Anarchia", czyli sequel mrocznego thrillera sprzed roku, film sensacyjny "Więzy krwi" z Clivem Owenem oraz romans "Pożądanie" z Sophie Marceau i Francois Cluzet, gwiazdą "Nietykalnych".

Bohaterowie najbardziej roztańczonej serii w historii kina powracają w "Step Up: All In", by zmierzyć się o tytuł najlepszych na świecie. Stawką jest lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas. Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas, którego właścicielką jest ekstentryczna Alexa Brava (Iza Miko), przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów: Sean (Ryan Guzman), Andie (Briana Evigan), Moose (Adam Sevani), Jenny Kido (Mari Koda), Eddy (Misha Gabriel), Camille (Alyson Stoner), Jason (Stephen 'tWitch' Boss), Hair (Christohper Scott), Monster (Luis Rosado), Vladd (Chadd Smith) i bliźniaki Santiago (Martin Lombard i Facundo Lombard). Wszyscy oni sprawią, że parkiety Miasta Grzechu rozgrzeją się do czerwoności. Zamienią Las Vegas w Miasto Zmysłów. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

W 2013 roku widzowie z zainteresowaniem przyjęli prowokacyjny film "Noc oczyszczenia", którego myślą przewodnią była koncepcja, że podczas jednej nocy w roku przez 12 godzin wszystkie wykroczenia i przestępstwa są dozwolone. Reżyser i scenarzysta James DeMonaco postanowił więc nakręcić sequel oparty na jeszcze bardziej przerażających historiach ludzi, którzy są zmuszeni lub świadomie postanawiają spędzić Noc Oczyszczenia poza domem. "Noc Oczyszczenia: Anarchia" jeszcze raz wprowadza widzów w świat przedstawiający czarną wizję społeczeństwa. Amerykański rząd, kierowany obecnie przez organizację Nowych Założycieli Ameryki, usankcjonował doroczną 12-godzinną Noc Oczyszczenia, podczas której działalność wszelkich służb bezpieczeństwa i szpitali zostaje zawieszona, a obywatele sami muszą się bronić i zaprowadzać porządek. Wszelkie wykroczenia, a nawet morderstwa nie spotkają się z żadną karą. Celem takiego działania jest ograniczenie przestępczości przez resztę roku, sprowadzając ją do poziomu poniżej jednego
procenta.

Dwaj bracia, gliniarz i przestępca, walczą o przetrwanie w świecie, w którym rządzi rywalizacja i przemoc. W mieście, w którym trudno uciec przed przeszłością. Czy miłość może dać nadzieję na nowy początek? Choć braci zawsze wiele dzieliło, więzy krwi są dla nich najważniejsze. Czy pewnego dnia będą musieli wystąpić przeciwko sobie? "Więzy krwi" to mroczny film sensacyjny Guilaume’a Caneta („Nie mów nikomu”). Chris (Clive Owen) wychodzi z więzienia po odsiedzeniu wieloletniego wyroku. Czeka na niego Frank (Billy Crudup), młodszy brat, który jest dobrze zapowiadającym się gliniarzem. Frank, mimo wielu wątpliwości, daje bratu kolejną szansę, pomaga mu w znalezieniu pracy, w kontakcie z dziećmi i byłą żoną (Marion Cotillard). Kiedy Chris poznaje Natalie (Mila Kunis), pojawia się nadzieja na nowy początek.

d2fp7dn

"Pożądanie" to film Lisy Azuelos, twórczyni "LOL". Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów książki. To z pozoru niewinne spotkanie przerodzi się w trudną do opanowania fascynację. Pierre, mimo uczucia jakim darzy swoją żonę Anne, nie może przestać myśleć o pięknej nieznajomej. Elsa, świeżo po burzliwym rozwodzie, niechętna wchodzeniu w nowe relacje, wciąż jest pod wrażeniem nieznajomego. Czy wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia przerodzi się w coś więcej?

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

d2fp7dn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fp7dn