Trwa ładowanie...
d2m6tna

Daryl Hannah ukoi Jamesa Franco

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daryl Hannah ukoi Jamesa Franco
(mat. dystrybutora)
d2m6tna

Daryl Hannah zagra u boku Jamesa Franco w filmie "Michael".

Bohaterem produkcji będzie Michael Glatze (James Franco), aktywista z Wyoming, którego życie koncentruje się na walce o równe prawa dla mniejszości homoseksualnej. Po latach starań i upokorzeń mężczyzna nawraca się w stronę Chrystusa i rozpoczyna pracę jako pastor.

W obsadzie obrazu są też Zachary Quinto, który zagra byłego chłopaka Michaela oraz Emma Roberts, która sportretuje dziewczynę Michaela. W filmie wystąpią również Chris Zylka, Avan Jogia, Charlie Carver i Lesley Ann Warren. Teraz dołączyła do nich Daryl Hannah, która wcieli się w bohaterkę o imieniu Deborah. Kobieta prowadzi azyl, w którym Michael będzie szukał ukojenia.

d2m6tna

Za kamerą projektu staje Justin Kelly, który wraz ze Stacey Miller napisał scenariusz. Producentem wykonawczym jest Gus Van Sant. Za produkcję odpowiadają również James Franco, Vince Jolivette, Michael Mendelsohn, Ron Singer oraz Scott Reed.

Daryl Hannah pracuje obecnie na planie serialu science fiction "Sense8". Na dużym ekranie aktorka zagrała ostatnio w komedii "Weteranki koszykówki" ("The Hot Flashes") z lipca 2013 roku.

d2m6tna

Podziel się opinią

Share

d2m6tna

d2m6tna