Trwa ładowanie...
daryl hannah

Daryl Hannah ukoi Jamesa Franco

Share
Daryl Hannah ukoi Jamesa Franco
Źródło: mat. dystrybutora
d8mh7lm

Daryl Hannah zagra u boku Jamesa Franco w filmie "Michael".

Bohaterem produkcji będzie Michael Glatze (James Franco), aktywista z Wyoming, którego życie koncentruje się na walce o równe prawa dla mniejszości homoseksualnej. Po latach starań i upokorzeń mężczyzna nawraca się w stronę Chrystusa i rozpoczyna pracę jako pastor.

W obsadzie obrazu są też Zachary Quinto, który zagra byłego chłopaka Michaela oraz Emma Roberts, która sportretuje dziewczynę Michaela. W filmie wystąpią również Chris Zylka, Avan Jogia, Charlie Carver i Lesley Ann Warren. Teraz dołączyła do nich Daryl Hannah, która wcieli się w bohaterkę o imieniu Deborah. Kobieta prowadzi azyl, w którym Michael będzie szukał ukojenia.

d8mh7lm

Za kamerą projektu staje Justin Kelly, który wraz ze Stacey Miller napisał scenariusz. Producentem wykonawczym jest Gus Van Sant. Za produkcję odpowiadają również James Franco, Vince Jolivette, Michael Mendelsohn, Ron Singer oraz Scott Reed.

Daryl Hannah pracuje obecnie na planie serialu science fiction "Sense8". Na dużym ekranie aktorka zagrała ostatnio w komedii "Weteranki koszykówki" ("The Hot Flashes") z lipca 2013 roku.

d8mh7lm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8mh7lm
d8mh7lm