Trwa ładowanie...

David O. Russell zakochany w Jennifer Lawrence

Share
David O. Russell zakochany w Jennifer Lawrence
d45rq2m

Wiemy już, dlaczego *David O. Russell tak uwielbia Jennifer Lawrence.*

Przypomnijmy, że do tej pory reżyser obsadził aktorkę w dwóch swoich filmach - "Poradnik pozytywnego myślenia" i "American Hustle". Od jakiegoś czasu media informują, że Lawrence ma zagrać także w kolejnym obrazie Russella, który przedstawi historię Joy Mangano, samotnej matki, która wpadła na pomysł skonstruowania samowyżymającego się mopa.

- Jestem dumny z Jennifer, to dla mnie zaszczyt, że mogę nazywać ją swoją współpracownicą i przyjaciółką - cieszy się Russell. - Ta dziewczyna nie zna strachu. Jest śmiała, inspirująca, wyjątkowa. Do tego pozostaje zaskakująco skromna i normalna. Ciekawe jest to, że gdy kręcisz ją pod pewnym kątem, wygląda jak zwykła dziewczyna z Kentucky. Wystarczy zmienić ten kąt, a ona zmienia się w najbardziej magiczną, piękną istotę, jaką w życiu widziałeś. To kobieta, która zawsze profesjonalnie traktuje swoją pracę i nigdy nie boi się próbować nowych rzeczy. Bardzo cenię sobie naszą współpracę i mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze nie raz spotkamy się na planie.

Przypomnijmy, że 16 lutego Lawrence otrzymała nagrodę BAFTA dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę we wspomnianym "American Hustle" Davida O. Russella. 31 stycznia film zagościł w polskich kinach.

d45rq2m

Podziel się opinią

Share
d45rq2m
d45rq2m