Trwa ładowanie...
shailene woodley
26-03-2013 12:33

''Divergent'': Niezgodna Shailene Woodley ma nowych kolegów

''Divergent'': Niezgodna Shailene Woodley ma nowych kolegów
d2ybgae
d2ybgae

Ben Lloyd-Hughes ("Wielkie nadzieje"), Ben Lamb ("The White Queen") i Christian Madsen ("Wyścig z czasem") dołączyli do obsady filmu "Divergent" Neila Burgera.

Obraz będzie adaptacją powieści Veroniki Roth znanej w Polsce pod tytułem "Niezgodna". Lloyd-Hughes wcieli się w postać Willa, Lamb - Edwarda, a Madsen - Ala.

Przypomnijmy, że akcja "Niezgodnej" rozgrywa się w Chicago przyszłości, w którym społeczeństwo podzielone zostało na kilka frakcji zamieszkujących różne części miasta. Mieszkańcy wybierają przynależność do grup kształcących określone cechy: altruizm, erudycję, prawość, odwagę nieustraszoność lub serdeczność. Każda z nich ma swoje własne wewnętrzne zasady, odrębne zachowania i poglądy. W wieku szesnastu lat każdy obywatel przechodzi test predyspozycji, który pomaga mu wybrać konkretną frakcję. Nieliczni, którzy nie pasują do żadnej grupy, bądź wykazują cechy charakterystyczne dla kilku frakcji, są wykluczani ze społeczeństwa i eliminowani. Bohaterką opowieści jest nastoletnia Beatrice, która właśnie przechodzi proces wyboru. Porzuca grupę altruistów i wstępuje w szeregi Nieustraszonych, gdzie czeka ją morderczy trening. Próba zaaklimatyzowania się w nowym miejscu, walka z własnymi demonami, strzeżenie pewnej tajemnicy, jak i potrzeba akceptacji, zrozumienia i zaufania w stosunku do innych nowicjuszy to tylko
początek zmagań bohaterki.

W postać Beatrice wcieli się Shailene Woodley. W filmie wystąpią także Kate Winslet, Theo James, Jai Courtney, Zoë Kravitz, Ansel Elgort oraz Maggie Q. Prace na planie rozpoczną się w kwietniu w Chicago.

d2ybgae
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ybgae