Trwa ładowanie...
d7kuxm4

Dominic West u boku George'a Clooneya

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominic West u boku George'a Clooneya
d7kuxm4

Dominic West zagra u boku George'a Clooneya, Julii Roberts i Jacka O'Connella w nowym filmie Jodie Foster "Money Monster".

George Clooney wcieli się w obrazie w przebojowego prezentera telewizyjnego, Lee Gatesa, którego program - tytułowy "Money Monster" - pomaga widzom w podejmowaniu decyzji finansowych. Podpowiedzi jednak nie dla wszystkich są korzystne. Jeden z nieszczęśników postanawia zemścić się na gwiazdorze i obładowany bronią przejmuje show. Gates ma kilkadziesiąt minut, by uratować swoje życie i ujawnić prawdę o wielkich przekrętach pieniężnych. Jack O'Connell pojawi się w roli napastnika. W obsadzie znalazła się już również Julia Roberts.

Teraz do ekipy dołączył Dominic West, który wcieli się w prezesa upadłej firmy.

d7kuxm4

Za kamerą staje Jodie Foster. Autorami scenariusza "Money Monster" są Alan DiFiore (serial "Grimm") i Jim Koufe ("Skarb narodów"). Film ma się rozgrywać w czasie rzeczywistym.

West ostatnio zagrał w serialu "The Affair", za rolę w którym otrzymał nominację do Złotego Globu. W polskich kinach można go zobaczyć w opartej na prawdziwych wydarzeniach komedii "Dumni i wściekli".

d7kuxm4

Podziel się opinią

Share

d7kuxm4

d7kuxm4