Trwa ładowanie...
07-06-2006 16:45

Dorota Segda i Porsche rocznik 2002

Dorota Segda i Porsche rocznik 2002
d2p8ck9
d2p8ck9

We wtorek 6 czerwca w warszawskim Studio Sun odbyło się spotkanie z autorami polskiej wersji językowej nowej produkcji Pijara, która nosi tytuł Auta. Wśród gości zasiadła trójka aktorów obdarzających auta swoimi głosami: Dorota Seida (Sally), Piotr Adamczyk (Zygzak McQueen), Daniel Olbrychski (Wójt Hudson) oraz Witold Pyrkosz (Złomek). Nie zabrakło oczywiście reżysera polskiego dubbingu – Waldemara Modestowicza („Iniemamocni”) i twórcy dialogów – Jana Wecsile („Dżungla”).

Ponieważ Auta opowiadają o świecie samochodów, aktorzy postanowili ujawnić swoje związki z motoryzacją. Zaczęła Dorota Segda:

- Moja bohaterka - Sally to Porsche rocznik 2002, świetny samochód i bardzo sympatyczna, inteligentna postać. Natomiast moje prywatne przygody motoryzacyjne odrobinę odbiegają od tego, co prezentuje na drodze Sally. Właśnie wczoraj miałam stłuczkę… Dziś w taksówce pierwsza rzecz, jaką zrobiłam to zapięcie pasów - zdradziła aktorka. ZOBACZ TE SZYBKIE 'AUTA' W GALERII ZDJĘĆ Z kolei Daniel Olbrychski potwierdził, że do swojej roli pasuje jak ulał. Jego bohater - Wójt Hudson, to bardzo doświadczony wóz rajdowy, który ma w zanadrzu wiele niespodzianek. Aktor opowiadał:

d2p8ck9

W roli zainteresowały mnie przede wszystkim dwie rzeczy. Po pierwsze, w oryginale Hudson mówił głosem Paula Newmana, co samo w sobie jest wielkim wyzwaniem. Druga sprawa, to moja wielka namiętność do aut. Wiele lat temu zrobiłem nawet licencję rajdową – wspominał aktor.

- Teraz mój serdeczny przyjaciel Krzysztof Hołowczyc namawia mnie na powrót do tej pasji. Wszystko wskazuje na to, że po roli w „Autach” podejmę wyzwanie i wkrótce wystartuję w rajdzie samochodowym!

Uczestnicy spotkania zgodnie stwierdzili:

- „Auta” będą kolejnym wielkim sukcesem studia Pixar. To nie jest film wyłącznie dla miłośników samochodów, dla małych i dużych chłopców. Nasi bohaterowie pod maskami mają wielkie serca i muszą podejmować prawdziwie ludzkie, trudne decyzje – mówili twórcy.

d2p8ck9

Głównym bohaterem Aut jest Zygzak McQueen – młody i ambitny samochód wyścigowy, który zamierza wystartować w prestiżowym wyścigu o Mistrzostwo Złotego Tłoka.

Niespodziewanie zbacza ze słynnej trasy 66 i trafia do małego miasteczka - Chłodnica Górska. Początkowo niechętnie poznaje jego prowincjonalnych mieszkańców, by szybko przekonać się, że tam właśnie dowie się, co to prawdziwe życie, prawdziwa przyjaźń, a może i prawdziwa miłość…

Auta w kinach od 23 czerwca.

d2p8ck9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p8ck9