Trwa ładowanie...
d3pfmnw
Megafon.pl
Aktualności

Ed Sheeran nie chce już grać siebie. Ma o wiele lepszy pomysł

Piosenkarz pragnie zagrać w filmie, do którego zdążył już napisać muzykę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ed Sheeran polubił aktorstwo
Ed Sheeran polubił aktorstwo (Wikimedia Commons CC BY-SA)
d3pfmnw

Ed Sheeran złożył wizytę na festiwalu filmowym w Berlinie by uczestniczyć w premierze dokumentu "Songwriter". Reżyserem filmu jest kuzyn Eda Sheerana, Murray Cummings, który przyglądał się procesowi twórczemu zwycięzcy Grammy. Murray Cummings przez wiele lat podróżował z Edem Sheeranem i nagrywał go podczas koncertów.

Podczas konferencji prasowej piosenkarz przyznał, iż przygotowuje się do realizacji filmu fabularnego. Wokalista, który zagrał niewielki epizod w serialu "Gra o tron" oraz wystąpił w roli samego siebie w "Bridget Jones 3", ujawnił, że znalazł świetnego reżysera i napisał już muzykę do produkcji.

- Tym razem nie zagram samego siebie - mówi Ed Sheeran. - Byłoby to nudne.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie kończy się 25 lutego. W tym roku w Berlinie duże zainteresowanie wzbudziły filmy dokumentalne o gwiazdach muzyki pop, M.I.A. oraz bardziej niezależnych artystów, o The Go Betweens i The Slits.

d3pfmnw

Ed Sheeran obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie. Po wydanych w 2011 roku albumie "+" i w 2014 roku "x" Ed Sheeran umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą "÷". Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku. Z nowym materiałem muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa koncerty są już wyprzedane.

d3pfmnw

Podziel się opinią

Share

d3pfmnw

d3pfmnw