Trwa ładowanie...
Edyta Górniak
18-11-2011 10:06

Edyta Górniak uwodzi gwiazdę kabaretu! [wideo]

Edyta Górniak uwodzi gwiazdę kabaretu! [wideo]Źródło: Kino Świat
d23qrv8
d23qrv8

Edyta Górniak przygotowała teledysk do drugiej części niezwykle popularnej komedii "To nie tak jak myślisz, kotku", zatytułowanej "Pokaż kotku, co masz w środku". Wideoklip debiutuje w piątek 18 listopada. Tego dnia zobaczycie go tylko w Serwisie Filmowym Wirtualnej Polski.

Poprzednia produkcja Sławomira Kryńskiego - „To nie tak jak myślisz, kotku” - przyciągnęła do kin blisko milion widzów, uwodząc publiczność oryginalnością, humorem i brawurową grą doskonale dobranych aktorów. W nowej komedii, zatytułowanej "Pokaż kotku, co masz w środku", Sławomir Kryński z właściwym sobie poczuciem humoru kolejny raz sięga po temat kłamstwa i niewierności w relacjach damsko-męskich, w lekki i bezpretensjonalny sposób bawiąc się naszą skłonnością do oszukiwania.

W kampanię promocyjną filmu została zaangażowana największa gwiazda polskiej sceny muzycznej, Edyta Górniak, która jako jedna z niewielu osiągnęła sukces na zachodzie kilkoma przebojami, m.in. "To nie ja" (Eurowizja 1994 - drugie miejsce), "When You Come Back To Me" (przebój w Skandynawii, Portugalii i krajach azjatyckich) oraz "One&One" (sukcesy w Niemczech i Francji).

Posłuchajcie i zobaczcie jej najnowszy teledysk, przygotowany specjalnie z myślą o filmie:

Za sprawą wielopiętrowej intrygi, dowcipnych dialogów oraz niebanalnie pomyślanych postaci, reżyser ponownie daje aktorom "To nie tak jak myślisz kotku" – Jackowi Borusińskiemu, Janowi Fryczowi, Małgorzacie Buczkowskiej-Szlenkier, Sławomirowi Orzechowskiemu oraz wspierającej ich plejadzie gwiazd polskiego kina – okazję do zabłyśnięcia w rolach stanowiących perełki komedii sytuacyjnej.

Edyta Górniak opowiada o predyspozycjach do zostania aktorką:

W obsadzie "Pokaż kotku, co masz w środku", oprócz wypróbowanej ekipy "To nie tak, jak myślisz kotku", świetne kreacje komediowe stworzyli Krzysztof Stelmaszyk, Jacek Braciak, Marian Dziędziel, Iwona Wszołkówna, Katarzyna Cynke, Tomasz Karolak, Iza Kuna, Andrzej Grabowski, Władysław Kowalski, Jan Nowicki, Grażyna
Szapołowska
i Maja Bohosiewicz. Promującą film piosenkę "Oj, kotku" śpiewa Edyta Górniak, wykonawczyni pamiętnego przeboju "To nie tak jak myślisz, kotku".

Gwiazda opowiada o wideoklipie w wywiadzie udzielonemu programowi "Dzień dobry TVN":

Premiera "Pokaż kotku, co masz w środku" już 23 grudnia.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d23qrv8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23qrv8