Trwa ładowanie...
emily blunt
06-06-2015 13:04

Emily Blunt dziewczyną w pociągu

Emily Blunt dziewczyną w pociągu
d2ccp0q
d2ccp0q

Emily Blunt negocjuje warunki udziału w thrillerze "The Girl on the Train".

Projekt oparty będzie na bestsellerze Pauli Hawkins i przedstawia losy Rachel, rozwiedzionej alkoholiczki, która codziennie jeździ tym samym pociągiem, mijając po drodze domy na przedmieściach. Swoją uwagę koncentruje codziennie na jednym z takich domów, obserwując przez okno tę samą parę jedzącą śniadanie na tarasie. Z perspektywy Rachel życie Jess i Jasona - tak ich nazywa - jest idealne, w przeciwieństwie do tego, które jeszcze niedawno było jej udziałem. Pewnego dnia Rachel jest świadkiem sceny tak szokującej, że postanawia opowiedzieć policji o tym, co widziała. Wkrótce jednak zaczyna się zastanawiać, czy na pewno była to mądra decyzja.

Książka w USA ukazała się w styczniu i od tego czasu sprzedano ponad dwa miliony kopii. Bestsellerem była również w Wielkiej Brytanii. Nic więc dziwnego, że producenci ze studia DreamWorks zdecydowali się przenieść ją na duży ekran.

Kandydatką do roli głównej jest Emily Blunt.

Aktorka ostatnio zgodziła się ostatnio na udział w filmie "The Huntsman", w którym wystąpi u boku Jessiki Chastain i Charlize Theron.

d2ccp0q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ccp0q