Trwa ładowanie...

Ewan McGregor i Eva Mavrakis w separacji po 22 latach małżeństwa. Aktor przyłapany na romansie

Do niedawna byli podawani za wzór szczęśliwej rodziny i niezwykłe małżeństwo, które w przeciwieństwie do większości artystycznych par potrafi przetrwać próbę czasu. Niestety to już przeszłość i wszystko wskazuje na to, że Ewan McGregor i Eva Mavrakis rozstali się po 22 latach. Potwierdzeniem są zdjęcia aktora z młodszą koleżanką z planu i palec Mavrakis pozbawiony obrączki.

Share
Ewan McGregor i Eva Mavrakis w separacji po 22 latach małżeństwa. Aktor przyłapany na romansie
Źródło: Getty Images
d4iw5wm

McGregor i Mavrakis poznali się na planie brytyjskiego serialu "Kavanagh QC" w 1995 r. i szybko zdecydowali o wspólnej przyszłości. Jako małżeństwo z 22-letnim stażem są rodzicami czterech córek (w tym jednej adoptowanej sieroty z Mongolii) i do niedawna sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. Z najnowszych doniesień wynika, że już od maja są w stanie separacji.

Potwierdzeniem rozpadu małżeństwa są najnowsze zdjęcia 46-letniego aktora opublikowane przez brytyjski "The Sun". Fotoreporterzy uchwycili na nich moment pocałunku z Mary Elizabeth Winstead, z którą McGregor występuje w serialu "Fargo". Po namiętnych chwilach 32-latka wsiadła z nim na motor i odjechała.

d4iw5wm

Nie wiadomo, czy żona McGregora wiedziała o jego romansie z młodszą koleżanką, jednak najnowsze zdjęcia Mavrakis sugerują, że była to dla niej niespodzianka. Dzień po publikacji ujęć aktora w ramionach Winstead, jego żona miała bowiem zdjąć obrączkę. Przypadek czy symboliczne przypieczętowanie końca 22-letniego małżeństwa?

Getty Images
Źródło: Getty Images

Mary Elizabeth Winstead (na zdjęciu) rozwiodła się z Rileyem Stearnem w maju tego roku po 7 latach małżeństwa.

Rozstanie McGregora z Mavrakis z pewnością odbiło się negatywnie na ich córkach, z których najmłodsza, Anouk, ma 6 lat. Pozostałe to 21-letnia Clara, zaś Jamyan i Esther Rose obchodzą w tym roku 16. urodziny.

d4iw5wm

Ewan McGregor poza graniem w serialu "Fargo" pojawił się w tegorocznym "T2: Trainspotting" i użyczył głosu Lumierowi w "Pięknej i Bestii". Niedawno realizował się jako reżyser w głośnej ekranizacji "Amerykańskiej sielanki".

"Amerykańska sielanka": Jennifer Connelly i Ewan McGregor opowiadają o filmie:

d4iw5wm

Podziel się opinią

Share
d4iw5wm
d4iw5wm