Trwa ładowanie...
d3xeghb

Ewan McGregor opowiedział o swojej barwnej przeszłości. "Marzyłem, by uprawiać z nimi seks"

Podczas tegorocznej ceremonii rozdania Złotych Globów Ewan McGregor zszokował wszystkich swoją przemową. Aktor podziękował ze sceny żonie, z którą rozwodzi się po 22 latach oraz swojej kochance. W niedawnym wywiadzie przyznał również, że jest kobieciarzem, który nie potrafi żyć bez seksu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewan McGregor
Ewan McGregor (Youtube.com)
d3xeghb

Aktor kilka miesięcy temu wdał się w romans z 33-letnią koleżanką po fachu, Mary Elizabeth Winstead. Choć przez lata jego małżeństwo z Eve Mavrakis uchodziło za wzorcowe, Ewan uległ urokowi pięknej aktorki. Co ciekawe w jednym z ostatnich wywiadów tłumaczył że jest uzależniony od kobiet. Gwiazdor przyznał, że w młodości notorycznie myślał o seksie z koleżankami, z którymi pracował w teatrze.

- Jako chłopak nie umiałem przejść obojętnie obok żadnej kobiety. Zakochiwałem się notorycznie. Wiek nie grał roli - powiedział McGregor.

d3xeghb

Ewan z sentymentem wspomina lata młodości. Jak powiedział, regularnie imprezował i wchodził w romanse z wieloma kobietami.

- Często zakochiwałem się w aktorkach, które widziałem w teatrze. Marzyłem, by uprawiać z nimi seks. Gdy spełniło się moje marzenie o aktorstwie, szalałem! Imprezy, alkohol, piękne kobiety. To było coś niesamowitego. Nie umiałem pić z umiarem. Postanowiłem zerwać z balangami, żeby się nie zabić. Głupio byłoby umrzeć od czegoś, co da się zmienić - wyznał McGregor.

Ciekawe jak sie musi czuć żona aktora, czytając jego pikantne wyznania. Jak myślicie, czy Ewan przez 22 lata małżestwa był jej wierny?

d3xeghb

Podziel się opinią

Share

d3xeghb

d3xeghb