ycipk-1vup06

Fani będą zawiedzeni. Informacje okazały się wyssane z palca

A miało być tak pięknie. Druga część i kolejny film z uniwersum popularnych komiksów. Nic z tego. Plotki o "Jokerze 2" to bzdura.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Joker" wszedł do kin 4 października i rozbił bank
"Joker" wszedł do kin 4 października i rozbił bank (Materiały prasowe)
ycipk-1vup06

20 listopada gruchnęła wiadomość, że Todd Phillips wyreżyseruje sequel "Jokera" oraz jeszcze jeden film typu geneza bohatera z kategorią R.

I kiedy już wszyscy upijali się ze szczęścia, serwis Deadline opublikował sprostowanie. Dziennikarze dotarli do ludzi z wytwórni, którzy mówią wprost: to bzdury.

Bo choć "Joker" okazał się kolosalnym sukcesem finansowym, to "nie ma żadnych ustaleń dotyczących kontynuacji, ani nie są nawet prowadzone rozmowy z Toddem Phillipsem i współscenarzystą Scottem Silverem".

ycipk-1vup06

ZOBACZ TAKŻE: "Joker" zwiastun

Mało tego, reżyser nigdy nie spotkał się z szefem Warner Bros. Tobym Emmerichem, jak twierdził "The Hollywood Reporter".

Wiele źródeł potwierdza, że do żadnego spotkania nie doszło, a reżyser "Jokera" nigdy nie rozważał wzięcia na warsztat kolejnego życiorysu z kart DC Comics.

ycipk-1vup06

Oczywiście może być to zasłona dymna, bo studio nie życzyło sobie spekulacji, zanim rozmowy się nie zakończą. Jednak przecieki serwisu Deadline "niestety" zwykle nie mijają się prawdą.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1vup06

ycipk-1vup06
ycipk-1vup06