Trwa ładowanie...
d2bqibe

Fani będą zawiedzeni. Informacje okazały się wyssane z palca

A miało być tak pięknie. Druga część i kolejny film z uniwersum popularnych komiksów. Nic z tego. Plotki o "Jokerze 2" to bzdura.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Joker" wszedł do kin 4 października i rozbił bank
"Joker" wszedł do kin 4 października i rozbił bank (Materiały prasowe)
d2bqibe

20 listopada gruchnęła wiadomość, że Todd Phillips wyreżyseruje sequel "Jokera" oraz jeszcze jeden film typu geneza bohatera z kategorią R.

I kiedy już wszyscy upijali się ze szczęścia, serwis Deadline opublikował sprostowanie. Dziennikarze dotarli do ludzi z wytwórni, którzy mówią wprost: to bzdury.

Bo choć "Joker" okazał się kolosalnym sukcesem finansowym, to "nie ma żadnych ustaleń dotyczących kontynuacji, ani nie są nawet prowadzone rozmowy z Toddem Phillipsem i współscenarzystą Scottem Silverem".

d2bqibe

ZOBACZ TAKŻE: "Joker" zwiastun

Mało tego, reżyser nigdy nie spotkał się z szefem Warner Bros. Tobym Emmerichem, jak twierdził "The Hollywood Reporter".

Wiele źródeł potwierdza, że do żadnego spotkania nie doszło, a reżyser "Jokera" nigdy nie rozważał wzięcia na warsztat kolejnego życiorysu z kart DC Comics.

d2bqibe

Oczywiście może być to zasłona dymna, bo studio nie życzyło sobie spekulacji, zanim rozmowy się nie zakończą. Jednak przecieki serwisu Deadline "niestety" zwykle nie mijają się prawdą.

d2bqibe

Podziel się opinią

Share

d2bqibe

d2bqibe