Trwa ładowanie...
Megafon.pl
liam neeson

Fatalna wiadomość dla fanów Liama Neesona. "Mam 65 lat, ludzie w końcu przestaną to kupować"

Zła wiadomość dla fanów twardzieli, których od pewnego czasu gra Liam Neeson. Aktor zapowiedział, że nie będzie już występował w filmach sensacyjnych.

Share
Fatalna wiadomość dla fanów Liama Neesona. "Mam 65 lat, ludzie w końcu przestaną to kupować"
Źródło: Getty Images
d2uk87g

Gwiazdor w ostatnich latach kojarzony jest właśnie z kinem akcji i bezkompromisowymi bohaterami. Jednym z nich był eks-agent CIA, Bryan Mills, którego sportretował w trzech filmach z serii "Uprowadzona". Podobne kreacje stworzył w produkcjach "Non-Stop" i "Krocząc wśród cieni". Jednak aktor ma już jednak dosyć ról wymagających dobrej kondycji i sprawności fizycznej.

- Mam 65 lat, ludzie w końcu przestaną to kupować - wyjaśnił na łamach Consequence of Sound.

d2uk87g

Przed nami na szczęście jeszcze dwa filmy z Neesonem, w których nie powinno zabraknąć akcji.

Pierwszy to "The Commuter", w którym aktor wcieli się w biznesmena wracającego do domu po dniu pracy w Nowym Jorku. Zwyczajna, codzienna podróż przybiera jednak niespodziewany obrót i mężczyzna zostaje wplątany w kryminalną intrygę.

Drugi nosi tytuł "Hard Powder". Tym razem Irlandczyka zobaczymy jako kierowcę odśnieżarki w małym miasteczku w Kolorado, którego syn zostaje zabity. W ramach zemsty bohater użyje wyjątkowych umiejętności, aby zająć się lokalnym kartelem narkotykowym i jego szefem, którzy odpowiadają za śmierć chłopaka.

Wychudzony Liam Neeson zagrał u Scorsese za niższą stawkę:

d2uk87g

Podziel się opinią

Share
d2uk87g
d2uk87g