Trwa ładowanie...
d1slfdz
Aktualności

Foo Fighters oblewają się kubłem zimnej wody i drwią z "Carrie"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Foo Fighters oblewają się kubłem zimnej wody i drwią z "Carrie"
d1slfdz

Grupa Foo Fighters dołączyła do licznego grona osób bawiących się, w szczytnym celu, w ALS Ice Bucket Challenge. Zespół wyjątkowo przyłożył się do zadania.

Akcja polega na oblewaniu się lodowatą wodą, a następnie nominowaniu kolejnych "ofiar". Każdy ma dobę na wykonanie zadania, jeśli nie, musi wpłacić 100 dolarów na rzecz kampanii wspierającej ludzi cierpiących na stwardnienie zanikowe boczne. W przedsięwzięcie zaangażowali się celebryci, politycy oraz zwykli ludzie. Filmiki dokumentujące oblewanie się kubłem zimnej wody od wielu dni krążą po sieci.

W końcu przyszedł czas na Dave'a Grohla i Foo Fighters. Muzycy postanowili podnieść poprzeczkę i wykonanie zadania zmienili w mikrofilm parodiujący horror "Carrie". Klip z udziałem wokalisty w tytułowej roli oraz reszty zespołu można znaleźć tutaj:

Poniżej można z kolei przypomnieć sobie scenę z oryginalnego filmu z 1976 roku:

Obraz na podstawie powieści Stephena Kinga doczekał się w 2013 roku remake'u z Chloë Grace Moretz w roli głównej.

Dorobek Foo Fighters zamyka album "Wasting Light" z kwietnia 2011 roku. 10 listopada ukaże się nowa płyta rockmanów, "Sonic Highway". Dzieło towarzyszyć będzie dokumentalny serial HBO, który trafi na antenę w USA 17 października.

d1slfdz

Podziel się opinią

Share

d1slfdz

d1slfdz