Trwa ładowanie...

"Fotograf": Zobacz zwiastun thrillera Waldemara Krzystka

"Fotograf": Zobacz zwiastun thrillera Waldemara KrzystkaŹródło: Facebook
d3b68nb
d3b68nb

Nie ucichły jeszcze pochwały kierowane w stronę *Tomasza Kota, uważanego obecnie za jednego z najlepszych polskich aktorów, który w "Bogach" dał prawdziwy popis swoich zawodowych umiejętności, a już szykują się kolejne. Kot bowiem ani myśli o odpoczynku i prosto z planu filmu o Zbigniewie Relidze ruszył na spotkanie z reżyserem Waldemarem Krzystkiem. Możemy się zatem spodziewać kolejnej wielkiej roli w jego aktorskim résumé.*

I nic w tym dziwnego, bo w ostatnich latach wszystko, czego dotknie Krzystek, zmienia się w złoto. "Mała Moskwa" i "80 milionów" zachwyciły polską publiczność, a serial o Annie German podbił serca widzów również poza granicami naszego kraju. "Fotograf", który na polskie ekrany wejdzie już 9 stycznia, w opublikowanym przez miesięcznik KINO rankingu został okrzyknięty przez krytyków najlepszym filmem tegorocznego festiwalu w Gdyni.

Thriller Krzystka opowiada o seryjnym mordercy, tytułowym „Fotografie”, terroryzującym mieszkańców Moskwy. Trop prowadzi do Polski i rosyjska ekipa, przy wsparciu polskiej policji, próbuje pochwycić tajemniczego sprawcę, nim znowu poleje się krew.

Reżyserowi udało się zebrać doborową obsadę – oprócz Tomasza Kota zobaczymy również Adama Woronowicza, Sonię Bohosiewicz i Agatę Buzek, a także kwiat rosyjskiej kinematografii, w tym Alexandra Balueva i Alenę Babenko.

d3b68nb

W oczekiwaniu na premierę prezentujemy mroczny, przyciągający uwagę polski plakat filmu i zapraszamy do obejrzenia zwiastuna...

d3b68nb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b68nb