Trwa ładowanie...
d1t7fwe
26-02-2012 02:33

Frances Fisher dołączyła do kosmitów

d1t7fwe
d1t7fwe

Frances Fisher dołączyła do obsady filmu "The Host".

Obraz będzie adaptacją książki znanej polskim czytelnikom pod tytułem "Intruz" autorstwa Stephenie Meyer. Akcja rozgrywa się w świecie, w którym większość ziemskiej populacji opanowali obcy zwani Duszami. Kosmici wchodzą w ciało człowieka, przejmując nad nim kontrolę, ale prowadzą dalej normalne życie i są z natury łagodni i dobrzy.

W główną rolę, dziewczyny, która nie chce podporządkować się obcym i toczy walkę z istotą, zwaną Wagabundą, wcieli Saoirse Ronan. Obok niej wystąpią Max Irons, Jake Abel. William Hurt zagra ekscentrycznego wuja bohaterki, Jeba. W obsadzie znalazła się również Diane Kruger, która wcieli się w jednego z obcych.

Frances Fisher wcieli się w Maggie, ciotkę Melanie (w tej roli Ronan) i siostrę wujka Jeba (Hurt), czyli niewielu prawdziwych ludzi pozostających wciąż przy życiu.

Ekranizację wyreżyseruje według własnego scenariusza Andrew Niccol. Za produkcję odpowiadają Nick Wechsler, Paula Mae Schwartz i Steve Schwartz oraz Meyer. Premiera planowana jest na 29 marca 2013 roku. Zdjęcia rozpoczną się w tym miesiącu i będą realizowane w Luizjanie i Nowym Meksyku.

Fisher znana jest m.in. z ról w filmach "Titanic", "Bez przebaczenia" oraz "Prawnik Lincolna".

d1t7fwe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t7fwe