Trwa ładowanie...
meg ryan
19-09-2014 13:33

Gabriel Basso w reżyserskim debiucie Meg Ryan

Gabriel Basso w reżyserskim debiucie Meg RyanŹródło: mat. dystrybutora
dcu7xgl

Gabriel Basso wystąpi w filmie "Ithaca", za kamerą którego stoi Meg Ryan.

Obraz "Ithaca" powstaje na podstawie powieści "The Human Comedy" Williama Saroyana. Scenariusz do filmu napisał Erik Jendresen ("Kompania braci").

Bohaterem jest 14-letni Homer Macauley, który dąży do tego, by zostać najlepszym i najszybszym kurierem rowerowym w historii. Starszy brat Homera wyjechał właśnie na front II wojny światowej i zostawił chłopca z owdowiałą matką, starszą siostrą i 4-letnim bratem, Ulissesem. Latem 1942 roku Homer dostarcza dobrym ludziom w Itace listy o miłości, nadziei, bólu i śmierci. Jedna z takich wiadomości dotrze też do nastolatka i zmieni go na zawsze - z chłopca w mężczyznę.

dcu7xgl

W filmie wystąpi reżyserka Meg Ryan, a także Sam Shepard, Tom Hanks i Jack Quaid. Teraz obsadę zasilił Gabriel Basso.

Jednym z producentów obrazu jest Tom Hanks, który stworzył z Meg Ryan niezapomniane kreacje aktorskie w latach 90. Para zagrała razem w "Joe kontra Wulkan", "Bezsenność w Seattle" i "Masz wiadomość".

Gabriel Basso ma na koncie role w filmach "Super 8" oraz "Królowie lata", a także w serialu "Słowo na R". Wkrótce będzie można podziwiać go u boku Hailee Steinfeld w obrazie "Barely Lethal" oraz u boku Keanu Reevesa i Renee Zellweger w dramacie sądowym "The Whole Truth".

dcu7xgl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcu7xgl