Trwa ładowanie...
meg ryan

Gabriel Basso w reżyserskim debiucie Meg Ryan

Share
Gabriel Basso w reżyserskim debiucie Meg Ryan
Źródło: mat. dystrybutora
d1k5htm

Gabriel Basso wystąpi w filmie "Ithaca", za kamerą którego stoi Meg Ryan.

Obraz "Ithaca" powstaje na podstawie powieści "The Human Comedy" Williama Saroyana. Scenariusz do filmu napisał Erik Jendresen ("Kompania braci").

d1k5htm

Bohaterem jest 14-letni Homer Macauley, który dąży do tego, by zostać najlepszym i najszybszym kurierem rowerowym w historii. Starszy brat Homera wyjechał właśnie na front II wojny światowej i zostawił chłopca z owdowiałą matką, starszą siostrą i 4-letnim bratem, Ulissesem. Latem 1942 roku Homer dostarcza dobrym ludziom w Itace listy o miłości, nadziei, bólu i śmierci. Jedna z takich wiadomości dotrze też do nastolatka i zmieni go na zawsze - z chłopca w mężczyznę.

W filmie wystąpi reżyserka Meg Ryan, a także Sam Shepard, Tom Hanks i Jack Quaid. Teraz obsadę zasilił Gabriel Basso.

Jednym z producentów obrazu jest Tom Hanks, który stworzył z Meg Ryan niezapomniane kreacje aktorskie w latach 90. Para zagrała razem w "Joe kontra Wulkan", "Bezsenność w Seattle" i "Masz wiadomość".

Gabriel Basso ma na koncie role w filmach "Super 8" oraz "Królowie lata", a także w serialu "Słowo na R". Wkrótce będzie można podziwiać go u boku Hailee Steinfeld w obrazie "Barely Lethal" oraz u boku Keanu Reevesa i Renee Zellweger w dramacie sądowym "The Whole Truth".

d1k5htm

Podziel się opinią

Share
d1k5htm
d1k5htm