Trwa ładowanie...
dqroilq
22-06-2012 15:03

Gdy potwory nie potrafiły straszyć

dqroilq
dqroilq

W sieci pojawił się pierwszy polski zwiastun animacji "Uniwersytet potworny". To prequel "Potworów i spółki" (2001). Jego premiera kinowa zapowiadana jest na 5 lipca przyszłego roku.

W "Potworach i spółce" poznaliśmy Mike'a Wazowskiego i Jamesa P. Sullivana - nierozłącznych towarzyszy, którymi nie byli jednak zawsze. Kiedy te dwa potwory się poznały, nie czuły do siebie sympatii. "Uniwersytet potworny" opowiada o tym, jak Mike i Sulley przełamali dzielące ich bariery i zostali najlepszymi przyjaciółmi.

Animowana komedia w 3D została wyreżyserowana przez Dana Scanlona ("Auta", "Złomek i błędny ognik") i wyprodukowana przez Kori Raę ("Odlot", "Iniemamocni", "Potwory i spółka"). W anglojęzycznej wersji językowej usłyszymy m.in. głosy Billy'ego Crystala, Johna Goodmana i Steve'a Buscemi.

Polski zwiastun można obejrzeć pod tym adresem.

Wcześniej, bowiem już w sierpniu tego roku, na naszych ekranach zagości inna animacja ze studia Pixar, "Merida waleczna". Natomiast od 6 lipca całe rodziny będą mogły bawić się na animacji z konkurencyjnej wytwórni: "Epoce lodowcowej 4: Wędrówce kontynentów".

dqroilq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqroilq