Trwa ładowanie...
d2vjqxz
Aktualności

George Clooney naprawdę zaręczony

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
George Clooney naprawdę zaręczony
d2vjqxz

Mamy oficjalne potwierdzenie zaręczyn George'a Clooneya i Amal Alamuddin.

Kancelaria adwokacka Doughty Street Chambers, w której pracuje Alamuddin wystosowała list z gratulacjami dla szczęśliwej pary. - Prawnicy i pracownicy Doughty Street Chambers składają najlepsze życzenia i gratulacje dla Amal Alamuddin i George'a Clooneya z okazji ich zaręczyn - czytamy oświadczeniu ujawnionym przez agencję Reutersa.

Informację potwierdził również ojciec gwiazdora, Nicholas Clooney. - Tak, to prawda - powiedział. - Jesteśmy zachwyceni. Amal jest cudowną dziewczyną. To wspaniała nowina.

d2vjqxz

36-latka specjalizuje się w prawie międzynarodowym i obronie praw człowieka. Po raz pierwszy zostali razem sfotografowani w październiku w Londynie. W marcu tego roku razem wybrali się do Tanzanii, a następnie odwiedzili Seszele.

52-latek miał oświadczyć się podczas niedawnych wakacji pary w Cabo San Lucas w Meksyku, a przyjęcie zaręczynowe odbyło się 23 kwietnia w Hollywood.

Jeśli dojdzie do ślubu, dla George'a Clooneya będzie to drugie małżeństwo. W latach 90. był mężem Talii Balsam. Ostatni film Clooneya to "Obrońcy skarbów".

d2vjqxz

Podziel się opinią

Share

d2vjqxz

d2vjqxz