Trwa ładowanie...
ddfekgf

Gerard Butler na plaży. Gwiazda "300" 11 lat później

Gerard Butler spędzał ostatnio urlop w Meksyku. W ślad za gwiazdorem ruszyli paparazzi, którym udało się podpatrzeć aktora na jednej z plaż. Towarzyszyła mu jego dziewczyna Morgan Brown. Urodzony w Glasgow Szkot wciąż śmiało poczyna sobie w kinie akcji. Najwyraźniej jednak kolejne role nie wymagają od niego takiego rygoru, jak pamiętny występ w słynnym "300" Zacka Snydera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gerard Butler na plaży. Gwiazda "300" 11 lat później
(Materiały prasowe)
ddfekgf

Jeśli po premierze "300 mieliście kompleksy, to spokojnie możecie odetchnąć z ulgą. Gerard Butler, czyli filmowy król Leonidas, po wielu latach trzymania wspaniałej formy postanowił najwyraźniej odpuścić nieco treningi między kolejnymi zdjęciami.

   East News
(East News)

Jeszcze kilka lat temu 47-letni gwiazdor był uważany za chodzący ideał, a zdjęcia zrobione mu przez paparazzi na jednej z plaż podbiły sieć, podobnie jak fotografie Hugh Jackmana czy Marka Wahlberga (więcej tutaj).

   East News
(East News)

I choć Butler nie wygląda na zaniedbanego, daleko mu dziś do wizerunku, jaki wykreował w filmie Zacka Snydera. Daleko mu również do bohaterów, jakich kreuje na ekranie obecnie.

ddfekgf

Aktualnie gwiazdor odpoczywa przed rozpoczęciem zdjęć do trzeciego filmu z serii "Has Fallen", gdzie ponownie wciela się w Mike’a Banninga. Tytuł produkcji to "Angel Has Fallen". Niemal gotowy jest już natomiast thriller akcji "Hunter Killer" z jego udziałem. Na premierę czeka także inny thriller akcji (tym razem z domieszką sci-fi), czyli "Geostorm". Polska premiera 18 października.

"Londyn w ogniu" - zobacz zwiastun jednego z ostatnich hitów gwiazdora:

ddfekgf

Podziel się opinią

Share
ddfekgf
ddfekgf